В Ямполі викрали машину. Прямо з подвір’я будинку

В Ямполі викрали машину. Прямо з подвір’я будинку

Білі «Жигулі» повернулися до 85-річного Анатолія Ілющенка так само раптово, як і зникли. Вночі він встав — машини немає. Вдень вийшов на вулицю — вона стоїть біля його воріт. Трохи подряпана, але ціла. Можна лише здогадуватися, які пригоди за ніч пережив цей автомобіль.

«Жигулі» викрали у Ямполі з 9 на 10 червня. Прямо з подвір’я будинку на вулиці Острозького.

Це перше викрадення машини за цей рік у всьому Ямпільському районі. До цього у 2016 викрадали лише мопеди. По одному — в Ямполі, Михайлівці і Петрашівці.

З раннього ранку усю Ямпільску поліцію поставили на ноги. Про викрадення дізналися о 4:30. Саме в цей час, як каже власник білих «Жигулі», він вийшов на вулицю і не побачив машину.

—  Всьо було распахнуто, — каже 85-річний Анатолій Ілющенко, маючи на увазі ворота свого подвір’я, які були зачинені на замок. —  Як виганяли машину на вулицю, ще відра мені подушили.

Жигулі
Жигулі
Жигулі
Жигулі

 

Два наповнені землею відра, на які показує дідусь, дійсно сплюснуті. На хвіртці видно білу смугу — слід, який залишили викрадачі, зачепивши її.

Анатолій Ілющенко не чув як заводили машину вночі. Через поважний вік у нього слабкий слух. Спілкуючись з журналістами «Дирижабля», він постійно перепитує запитання. Каже, що купив машину сім років назад. За цей час не наїздив на ній і 5 тисяч кілометрів. Користується нею хіба, щоб з’їздити по хліб і на город — у нього є дві сотки над Дністром. Ходити старому важко. Показує перемотані бинтом ноги. Каже, що одну із них прострелили німці під час Другої Світової, коли він був ще малим. Болить і досі.

Начальник райвідділу ямпільської  поліції Юрій Розумик розповідає, що машину знайшли в районі обіду на вулиці Кожухаря. У баку залишилося ще 10 літрів бензину. Більше він нічого не каже, бо ведуться слідчі дії.

Анатолій Ілющенко радий, що машина до нього повернулася. Він хотів її відкрити і подивитися, що там тепер всередині, але міліціонери заборонили торкатися «Жигулів», бо ж спершу треба зібрати речові докази.

Для Ямполя крадіжка автомобіля — серйозний злочин. Такого клопоту в місцевих поліцейських, за їхніми словами, давно не було.

Автор публикации

не в сети 1 год

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля