Рейтинг зарплат верхівки райадміністрації

Рейтинг зарплат верхівки райадміністрації

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за запитом «Ямпіль Вінницька область» можна знайти 112 декларацій чиновників: керівників райадміністрації і заступників, суддів, прокурорів, слідчих. Ми проаналізували усі декларації і підготували серію матеріалів.

Дирижабль вже пояснював, навіщо ввели онлайн-декларування, що буде з порушниками і хто має шанси потрапити за ґрати. Тепер публікуємо рейтинг зарплат керівництва райадміністрації та її відділів.  

Виявилося, найвища зарплата не у керівника РДА Михайла Вдовцова, а в очільника відділу освіти Олександра Кульбаби — в середньому 8 тисяч гривень на місяць. Ще 300 гривень щомісяця він отримує за викладання історії у школі [ми поділили річний дохід від вчителювання — 3650 гривень — на 12 місяців].  

Роботу за сумісництвом мають також двоє його колег: Михайло Труба та Геннадій Колюшко. Перший теж вчителює і отримує додатково 310 гривень на місяць, другий  лікар-педіатр у дитячому відділенні райлікарні.  Його зарплата там за рік склала 21800 гривень [для зручності тут і далі у таблиці розмір місячних зарплат округледно до десятих, річних — до сотих].  

Якщо ж говорити про сімейний бюджет, то найбільшим він є у родини Олександра Кульбаби, чия дружина Світлана працює директором другої школи — 169 тисяч гривень. На другому місці сім’я Михайла Труби 128 тисяч. До речі, його дружина також директор школи-гімназії. А на третьому місці родина Замишляєвих — майже 111 тисяч гривень.

Автор публикации

не в сети 2 года

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля