На що ви витратили перші зароблені гроші?

Опитування

На що ви витратили перші зароблені гроші?

Дирижабль» з’ясував, чи пам’ятають ямпільчани, як отримали перші гроші і що на них купили.

pershi_groshi

Альона, 26 років

Моя перша робота — касир у продуктовому магазині касиром. На перші гроші вирішила купити щось цінне — за 450 гривень взяла золоту каблучку. Рік тому хотіла здати її в ломбард, але згадала, що то покупка з першої зарплатні, і лишила.

pershi_groshi_2

Анна, 16 років

Свої перші гроші я наколядувала. Пам’ятаю, як ми великою групою ходили хатами і виспівували на гроші й горіхи. Суму, яку назбирала за свята витратили із друзями у нашому дитячому кафе.

Опитування, перші гроші, Ямпіль

Сергій, 23 років

Підлітком розвантажував КАМАЗа із рисом та борошном. На зароблене купив собі касетного плеєра. А десь так років у 14 за “таксу” в червонець викорчовував старі пеньки.

 

Опитування, перші гроші, Ямпіль

Людмила, 45 років

У школі ми працювали на полях — збирали помідори, яблука, груші. Так я заробила якусь там суму, якої вистачило на мрію дитинства — ковзани. Зараз вони лежать десь у ящику на горищі.

Опитування, перші гроші, ЯмпільНаташа, 20 років

Мене батьки ще з 8 років брали з собою на базар. Допомагала продавати помідори, огірки, перець. Усі гроші, що вдавалось самій вторгувати, зберігала. Потім могла купити на них щоденник чи портфель до школи.

Опитування, перші гроші, Ямпіль

Лариса, 51 рік

Перші гроші заробила вчительством. Тоді отримавши зарплатню і відпускні купила німецький магнітофон «Фішер», на що витратила 1200 радянських рублів. Решти навіть вистачило, щоб з’їздити на відпочинок. Магнітофон працює і до нині.

Опитування, перші гроші, Ямпіль

Олександр, 45 років

Разом з друзями випасали корів неподалік лісорозсадника, недогледіли — і вони наробили там шкоди. Головний інженер хотів нас оштрафувати, але врешті передумав і змусив просапати дерева — щоб ми зрозуміли цінність грошей. Потім ще й заплатив нам. Заробив тоді 60 рублів і купив на них бінокль. Втім, швидко зрозумів, що немає в ньому нічого особливого, і вирішив повернути в магазин.

Автор публикации

не в сети 8 лет

Світлана Созанська

Комментарии: 0Публикации: 38Регистрация: 26-09-2015
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля