Скільки замків кохання на знаку закоханих у Ямполі

Скільки замків кохання на знаку закоханих у Ямполі

У вересні 2015-го у день свого весілля молодята Святослав і Ірина Шевчуки встановили у центрі Ямполя металеву конструкцію — два поєднаних серця. Вони ж стали першими, хто повісив на неї замок, який символізував їхнє кохання.

Сама ж ідея знаку належала матері матері нареченої, Валентині Слободянюк.

— Вигадали це ще на сватанні дітей. Подумалося, було би добре, аби і вони, і інші пари мали таке знакове місце. Дуже радітимемо, якщо в майбутньому закохані почнуть вішати тут замочки і скріплювати цим своє кохання, — розповідала вона тоді.

Традиція дійсно прижилася й конструкція поступово почала обростати новими замками кохання — тепер їх там аж 24.

 

Мода на замки кохання охопила світ 2004-го року — після виходу італійської романтичної драми «Три метри над небом». Її зняли за однойменним романом Федеріко Моччіа, який ще в 1990-х став бестселером й розійшовся накладом понад мільйон примірників. Герої тієї книги першими закріпили своє кохання замком.

Спершу такі замки почали вішати на ліхтарний стовп на Мульвієвому мості у Римі — через три роки під їхньою вагою він впав. Із мосту в іншому італійському місті —  Флоренції щороку знімали до 400 кілограмів замків. Врешті мер заборонив розвішувати замки кохання і наказав штрафувати за це на 50 євро.

Традиція швидко поширилася й на інші країни, і стала там теж проблемою. Приміром, 2014-го в Парижі під вагою замків кохання впала частина парапету історичного мосту Мистецтв.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля