Опитування: Ви задоволені медициною в Ямполі?

Опитування: Ви задоволені медициною в Ямполі?

Ямпільчани розповіли про свій досвід лікування та лікарів, які рятували їм життя. І про те, що іноді медики змушують їх витрачати більші суми, ніж планувалося.


basista

Валентина Басиста, 32 роки, в декретній відпустці

Рівнем медицини в Ямполі задоволена. Маю двох дітей, чекаю третю. З дітьми зверталася до педіатра Алли Станіславівни. Хороший спеціаліст, гарно ставиться до малечі, швидко знаходить з ними спільну мову. А зараз я на обліку передпологового патронажу. Обурює тільки одне: перед пологами потрібно купити недешевий пакет медикаментів. Знадобиться він чи ні, але купити треба. Я двічі народжувала і жодного разу ним не скористалася. Було б добре, аби дозволяли не брати його наперед.


sula

Людмила Сула, 53 роки, пенсіонерка

Нещодавно лежала у лікарні, направила мене туди лікарка Людмила Чолак. Потім заходила до мене часто, перевіряла стан. Ставленням персоналу я задоволена. Медсестри Олена та Оксана дуже ввічливі, приділяють хворим багато уваги. Ще й практикантів навчали, все їм пояснювали. Дівчата з масажного кабінету теж постійно прибігають, хвилюються. Масаж безкоштовно роблять, звертаюся до них уже другий рік і почуваюся краще.


voznyuk

Марина Вознюк, 30 років, продавчиня

У лікарні була і сама, і з сином. Рівнем медицини задоволена, ставленням персоналу також. Коли була з сином у лікарні, медсестри дуже часто заходили в палату. Можливо, через те, що з дитиною була. Нічого не платила, купувала тільки медикаменти. Благодійних внесків не сплачувала. Якщо про них і кажуть, то йдеться про 10-20 гривень. На них дають квитанцію, а оплата робиться через банк. Знайомі говорили, що у них вимагали гроші, проте сама я з таким не зіштовхувалася. Якщо станеться щось серйозне, вважаю, що варто звертатися у вінницькі лікарні, у них все ж краща якість медицини.


rafalovskiy

Борис Рафаловський, 54 роки, підприємець

Дуже вдячний швидкій допомозі за фельдшера Валентина Катрука. Завдяки швидкій реакції він врятував мені життя. Стояв я на базарі, стало погано, як потім виявилося інфаркт. Подзвонили у швидку. За кілька хвилин вони були на місці. Валентин провів діагностику, побачив, що стан критичний і відразу порекомендував їхати у Вінницю. О пів на другу мене забрали, а за чотири години вже робили операцію. Якби не його швидка реакція та професіоналізм, я залишився б у Ямполі. Може, мене вже б і на світі не було.


glovatskyi

Андрій Гловацький, 30 років, менеджер магазину

Я лежав у інфекційному відділенні. Чотири дні мені ставили крапельниці, потім робили лише уколи. На роботу медичного персоналу нарікань немає, часто підходили, уважно стежили за моїм станом. Нещодавно проходив медогляд. Медичні книжки синього кольору вже не дійсні, їх замінюють на нові. Щоб отримати нову книжку, потрібно пройти медогляд, і потім кожні півроку знову проходити. За це потрібно щоразу сплачувати через банк 50 гривень. Сказали, що цим усі витрати і обмежаться. Насправді ж у кожному кабінеті потрібно купити то гумові рукавички, то шприц з голкою, то ще щось. І це все виливається в добру копійку.


tarasova

Лариса Тарасова, 65 років, пенсіонерка

Скоротили швидку, і тепер вони не виїжджають, коли у пацієнта високий тиск. Приміром, я знаю, що 180 — це вже високий тиск, при якому пити пігулки не можна, а потрібно викликати швидку, щоб зробили укол. Мені ж у швидкій розповідають, що люди терплять тиск 220 на 120. Нехай би зробили платну швидку, щоб у той момент, коли ліки не допомагають, я викликала лікарів і мені допомогли. Не хочу в такому важкому стані шукати таксі, труситися дорогою. Краще, щоб була прозора система оплати. А то щоразу шукаєш, кому і скільки потрібно дати, щоб тебе вилікували. Я хочу знати, що проживаю у країні, яка може мені допомогти.

Автор публикации

не в сети 1 год

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля