Лише один ямпільський чиновник задекларував готівку

Лише один ямпільський чиновник задекларував готівку

Віктор Головін, який з 2013 року до вересня нинішнього очолював Ямпільський районний суд, єдиний із наших чиновників, хто задекларував готівку — 7,2 тисячі доларів. І майже 11 тисяч гривень лежить у нього на банківському рахунку.

За 2015 рік він заробив 248 тисяч гривень. Тобто отримував близько 21 тисячі на місяць. Статки трьох інших ямпільських суддів скромніші. За місяць кожен із них заробляв близько 16 тисяч гривень.

З інших вартих уваги фактів: Микола Дзерин, новий голова суду, має два кредити на загальну суму 78 тисяч гривень. Це найбільший кредит серед тих, які задекларували ямпільські посадовці. 

Чоловік судді Алли Любинецької-Онілової, Костянтин, отримав 2014 року в Ямполі будинок вартістю 560 тисяч гривень. Ще у нього є п’ять автомобілів: старий «Москвич», два ВАЗи, вантажний ГАЗ і KIA Rio 2007 року випуску.

А суддя Тетяна Гаврилюк нерухомістю чи іншим майном не володіє. Вона задекларувала лише власність батька Володимира: дві ділянки у Томашпільському районі загальною площею майже 10 гектарів. Йому вони дісталися 2010 року.


А як з готівкою в інших суддів Вінниччини

З 27 голів районних судів Вінниччини готівку задекларували дев’ятеро. І наш ямпільський екс-суддя виявився далеко не найбагатшим.

50 тисяч доларів зберігає дружина керівника Тульчинського суду Аркадія Карнауха. Щоправда, вона займається підприємницькою діяльністю.

Мільйон гривень готівки на двох задекларували голова Немирівського суду Сергій Науменко і його дружина.   

225 тисяч гривень і 29 тисяч доларів у сім’ї Юрія Аліменка, голови Калинівського суду.

Голови Тиврівського і Могилів-Подільського судів, Ігор Ратушняк та Тетяна Жикевич, зберігають готівку у гривні. У першого 80 тисяч, у другої 360.

8 тисяч євро і 5 тисяч доларів готівки на двох у родині голови Іллінецького суду Миколи Шелюховського. У його дружини на банківському рахунку ще майже 195 тисяч гривень.

2 тисячі євро і 100 тисяч гривень у голови Козятинського суду Валерія Сєчко.

5 тисяч доларів у голови Липовецького суду Дмитра Кривенка.

Автор публикации

не в сети 1 год

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля