Запрацював сайт Ямпільської музичної школи

Події

Запрацював сайт Ямпільської музичної школи

Після понад піврічної розробки сайт Ямпільської музичної школи відкрито. Він готовий приймати відвідувачів цілодобово й звідусіль за адресою yampilmusicschool.org.

На сайті зможете почитати і про історію музичної школи, й про її викладачів, гурти та досягнення, про найближчі події та звіти про те, що вже відбулось. А ще школа запрошує зробити сайт цікавішим і самим долучитись до створення матеріалів. Хочете написати про подію? Розповісти про цікавого музиканта? Додати спогади про своє навчання у школі? Зв’яжіться зі школою за допомогою форми, наведеної на цій сторінці. Повідомлення надійдуть одразу директорці школи Ользі Самойлюк.

Ямпільська музична школа заснована в 1968 році. На час створення школа займала всього чотири кімнати в будівлі бази райспоживспілки, а колектив нараховував чотири педагоги, які вели класи баяну та фортепіано. (Із розділу про історію школи)

Створенням сайту школи від початку й до кінця займалась Марина Ревуцька, ямпільчанка й колишня учениця музшколи, яка тепер живе в Одесі й працює дизайнером. Марина також працює над дизайном «Дирижабля». А зробити сайт музичній школі вирішила, приїхавши під час відпустки в Ямпіль до мами. Наталя Ревуцька викладає гру на фортепіано — і, як виявилось, майже не має вільного часу. Вона, як і багато хто з викладачів музичної школи, постійно зайняті підготовкою концертів, різноманітних конкурсів — і все на добровільній основі.  Марина вирішила підтримати школу, створивши їй сайт. Мама загорілась ідеєю, підключивши директорку… Детальніше про те, що було далі, читайте тут.

 

Родзинка сайту — статті про знаменитих виконавців і авторів музики. Вже зараз можна почитати про німецько-американського скрипаля Девіда Гарретта, про французького кінокомпозитора, автора музики до фільмів «Готель „Гранд Будапешт”», «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», «Король говорить», та «Гра в імітацію») Олександра Деспла, та одного з найвідоміших японських композиторів Дзьо Хісаісі. Невдовзі цих статей буде більше. Особливо, якщо долучитесь ви.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Антон Семиженко

Комментарии: 0Публикации: 167Регистрация: 17-10-2015
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля