Конструкція «Я люблю Ямпіль» уже майже готова

Конструкція «Я люблю Ямпіль» уже майже готова

«Я люблю Ямпіль» — таке зізнання у любові до міста з’явиться незабаром у центрі. Причому воно матиме цілком матеріальне втілення — у металевих літерах та серці заввишки 70 сантиметрів та завдовжки шість метрів.

Конструкцію вже майже підготували до встановлення: зробили каркас із металевих труб, їх невдовзі мають обшити кольоровим композитом. Серце буде червоним, решта літер — сірими, вага кожної — 5 кілограм.

Матеріали купували не тільки в Ямполі, за деякими компонентами довелося їхати у Київ та Вінницю. А зварювальні роботи тривали три дні. Спершу планували робити конструкцію з пластику, як у аналогічних інсталяціях у Вінниці та Києві. Але врешті зупинилися на ідеї з металом — його не вкрадуть, не зламають і не пошкодять.

Знак, Ямпіль, Люблю Ямпіль
Знак, Ямпіль, Люблю Ямпіль
Знак, Ямпіль, Люблю Ямпіль
Знак, Ямпіль, Люблю Ямпіль
Знак, Ямпіль, Люблю Ямпіль
Знак, Ямпіль, Люблю Ямпіль
Знак, Ямпіль, Люблю Ямпіль

 

Саме вандалізму боялися організатори, зокрема субпідрядник Олександр Пелешко. Каже, у Ямполі небезпечно залишати без нагляду таку конструкцію. Тому її елементи вирішили надійно закріпити на основі. Саму ж композицію розмістять на бетонному фундаменті біля фонтану.

Ця конструкція виявилася найдешевшим варіантом з усіх, які розглядали. Серед інших пропонували літери, які стоятимуть без фундаменту та будуть у кілька разів об’ємнішими.

Вартість напису внесуть у загальний план робіт з благоустрою центральної площі. Скільки грошей витрачено на цю конструкцію, вкажуть у звіті. Поки озвучувати суми не хочуть.

Коли саме біля фонтану можна буде сфотографуватися на тлі зізнання Ямполю в любові, поки що точно не відомо. Але цілком імовірно, що до Дня міста встановити напис таки встигнуть.

Фото Влада Савицького

 

Автор публикации

не в сети 2 года

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля