Новини Ямполя за тиждень: 1-8 липня

Новини Ямполя за тиждень: 1-8 липня

Волонтери з Польщі та Литви впорядкують старе католицьке кладовище. Всього до Ямполя прибуло 17 осіб, серед них дві дівчини. В основному це школярі з Нижньосілезького воєводства. Четверо юнаків приїхали з Литви. Молодь прибирає кладовище у рамках акції «Збережи могили предків», яка проходить вже сьомий рік поспіль. Цього разу до України приїхало близько тисячі волонтерів, які прибиратимуть більше 80 кладовищ.

Поляки, Ямпільське кладовище
Поляки, Ямпільське кладовище
Поляки, Ямпільське кладовище
Поляки, Ямпільське кладовище
Поляки, Ямпільське кладовище
Поляки, Ямпільське кладовище

 

У липні можна добровільно здати зброю. Цілий місяць ямпільська поліція прийматиме боєприпаси та вибухівку, що зберігаються незаконно. Ті, хто добровільно звернуться у відділення і здадуть мисливську, вогнепальну, холодну чи газову зброю, будуть звільнені від кримінальної відповідальності. Зазвичай за незаконне зберігання зброї порушникам закону «світить» до семи років позбавлення волі.

На вулиці Ковпака розчистили джерело, з якого люди набирають воду. Після дощів джерело замулилося, вода стала жовтуватого кольору. Рятувальники вигребли намул і кілька разів відкачали воду. Нині джерело чисте.

Виступ фаєрщиків, який на Івана Купала був зірваний через негоду, перенесуть на День міста. Артисти з вінницької MaxFire Studio мали підпалити вогнище на святі біля Дністра 6 червня. Але через сильний вітер і дощ їх вихід відмінили. В мерії сказали, що відшкодують фаєрщикам транспортні витрати, і запросять їх виступати 14 серпня — саме цього дня тепер найімовірніше будуть святкувати день Ямполя.

івана Купала, Ямпіль
Івана Купала, Ямпіль, Хороводи
Івана Купала, Ямпіль, Дощ
Івана Купала, Ямпіль, Дощ
Івана Купала, Ямпіль, Дощ

Оштрафували за гноярку біля джерела. Виконавчий комітет мерії притягнув до адміністративної відповідальності ямпільчанку, яка влаштувала гноярку біля будинку, що розташований неподалік джерела. Органіку від утримання худоби жінка викидала у яр вище джерела, що на вулиці Літовій, звідки беруть воду багато мешканців міста. Тепер жінка має заплатити 1 360 гривень штрафу.


Ви можете допомогти нам щоденно оновлювати сайт, видавати газету, проводити заходи, розвивати Ямпіль та район. Просто передплатіть «Дирижабль» або зробіть благодійний внесок на будь-яку суму— карткою через інтернет або квитанцією через банк.

670_banner_49

Автор публикации

не в сети 7 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля