Новини Ямполя за тиждень: 24 червня — 1 липня

Новини Ямполя за тиждень: 24 червня — 1 липня

На День молоді до Ямполя приїхали 22 гостей з молдовського міста Сороки. Це молоді співаки з вокальної студії Bravo-Star, танцюристи та волейбольна команда. Молдовські спортсмени зіграли чотири гри з ямпільськими волейболістами і перемогли у трьох матчах. Артисти з Сорок розважали містян на сцені. Їхні виступи зібрали більше публіки, ніж співачка з Вінниці Оксана Славна, гонорар якої склав 5 тисяч гривень.

Bravo-Star, Молдова, Ямпіль, День молоді
День молоді, Ямпіль
Молдовани, День молоді, Ямпіль
День молоді, Ямпіль, Виставка, Райони

 

Табір «Світанок» почав роботу. Діти приїхали туди у п’ятницю 1 липня. Зміна триватиме три тижні. Урочисте відкриття табору попередньо заплановане на вівторок, але дата ще узгоджується. Всього реалізували близько 120 путівок. Другого заїзду цього року не планується — немає коштів на здешевлення путівок, повна вартість яких 2800 гривень.

Табір, Літо, Петрашівка
Табір, Літо, Петрашівка
Табір, Літо, Петрашівка
Табір, Літо, Петрашівка
Табір, Літо, Петрашівка
Табір, Літо, Петрашівка
Табір, Літо, Петрашівка
Табір, Літо, Петрашівка

 

Відбулася сесія міської ради. Депутати засідали у четвер 30 червня. Обговорювали 18 питань. Головне рішення — прийняття нових ставок місцевих податків, які почнуть діяти з нового року. Також за символічну плату передали в оренду клубу «Форпост» підвал у будинку мерії. І запропонували перенести День міста на другу неділю серпня, замість другої неділі вересня.

У Качківці знайшли невелику плантацію коноплі. Місцевий житель, який тепер під слідством, вирощував на городі 30 кущів. Їх зрізали і знищили.

Рятувальники продовжують відкачувати криниці у Великій Кісниці. Перед цим їх обробили хлором. Нагадаємо, місяць тому, ввечері 31 травня, село затопило.

У Качківці 12 липня вперше відбудеться етно-фестиваль «Купальський вінок». Свято почнеться о сьомій ранку на стадіоні. Організовує все голова громадської організації села «Простір майбутнього» Віктор Степанчук.

Зараз він шукає волонтерів для допомоги.

Почалася передплатна кампанія на газету «Дирижабль». Передплатити її можна у кафе «Бульвар», будь-якому відділенні банку або на «Укрпошті» — достатньо заповнити квитанцію (завантажити її можна тут). Або можна зробити платіж карткою через інтернет на нашому сайті.  

Один місяць передплати коштує 49 гривень. Ось, що написав засновник «Дирижабля» Микола Балабан у своїй колонці: «Через кілька місяців гроші з передплати стануть нашим основним джерелом фінансування. Вони дозволять утримувати редакцію, щодня оновлювати сайт, двічі на місяць друкувати газету, адресно розвозити її кожному передплатнику. А найголовніше — ці гроші допоможуть нам продовжувати популяризувати Ямпіль, організовувати заходи — робити все те, що ми робимо зараз».

Тому передплата — це більше, ніж просто купівля газети. Це ваш особистий внесок у розвиток рідного міста.

facebook_49 (1)

 

Автор публикации

не в сети 8 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля