Новини Ямполя за тиждень: 27 травня – 3 червня

Новини Ямполя за тиждень: 27 травня – 3 червня

У Ямполі цього року 11 медалістів.  Два срібних медаліста у першій школі і один золотий – другій школі, п’ять золотих і три срібних – у гімназії. Загалом у трьох школах міста 82 випускники, по району – 217.
Цьогоріч останній дзвінок пролунав у 23 загальноосвітніх навчальних закладах району. Всього на Ямпільщині навчається 3 534 дитини, з них 324 учні – випускники дев’ятих класів і 217 – одинадцятикласники. 

 

Зливи наробили біди у дев’яти селах Ямпільщини. Особливо дісталося Великій Кісниці. Розмито 9,5 км доріг, із них 1,5 кілометри дороги державного значення Ямпіль – Грушка на ділянці між Великою Кісницею та кордоном із Молдовою, і 8 кілометрів доріг комунального значення. На їх відновлення, укріплення дамби та компенсації збитків потрібно 3,6 мільйони гривень.
Дощі розмили дороги ще у кількох селах району. На полях змито верхній шар ґрунту у Слободі-Підлісівській, Русаві, Гальжбіївці, Клембівці, Петрашівці, Михайлівці, Качківці та Дзигівці. Постраждали теплиці, поля, городи, садки. Розмір збитків наразі встановлюються. Крім того підтоплено 23 приватних житлових будинки, 11 — у Великій Кісниці,  у Слободі-Підлісівській — 12.

На аварійні роботи з обласного бюджету виділили 500 тисяч 

 

Потоп, Кісниця
Потоп, Кісниця
Потоп, Кісниця

 

Буша вийшла у фінал конкурсу «Неймовірне село України — 2016».  Зайняла друге місце із 20.  Наше село набрало 2,4 тисячі голосів. Лідер, село Сартана — 2,5 тисячі. Конкурс проводиться на порталі AgroPortal.ua і паралельно з голосуванням його читачів, оцінки селам виставляли експерти. І тут Буша набрала найбільшу кількість балів — 78. Сартана — 71.
Фінал почнеться 10 червня, результати голосування обнуляться, села розташуються у алфавітному порядку. За Бушу знову можна буде віддати голос. До цього часу у кожному із сін мають побувати волонтери від організаторів конкурсу, щоб провести щось на зразок польових досліджень.
Переможця оголосять 30 липня.

На ямпільському автовокзалі оновлюють фасад будівлі. Ремонтні роботи тривають уже тиждень. Стару синю жесть і металевий каркас, де кріпилася назва «Автостанція», замінили на білу вагонку та прикріпили охайні різнокольорові букви, які добре видно здалеку.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля