Новини Ямполя за тиждень: 29 квітня-5 травня

Новини Ямполя за тиждень: 29 квітня-5 травня

Наступного тижня мають запрацювати ліхтарі на вулиці Пирогова. А перед Великоднем у місті відновили освітлення 12 вулиць. Про це розповів мер Ямполя Анатолій Юрченко. За його словами, ремонт ліхтарів на деяких вулицях частково оплатили самі люди. Наприклад, на Черешневій місцеві жителі профінансували роботи на 40%.
У ліхтарі ставлять енергозберігаючі лампочки. В майбутньому планують перейти на LED-лампи.
Загалом, в мерії звітують, що в Ямполі ночами уже зараз світить 510 ліхтарів. Частково або повністю освітлені 54 вулиці.

Ямпільським ветеранам вручили по 400 гривень до Дня Перемоги. Це разова допомога учасникам війни та тим, хто був у полоні чи концтаборах. В минулому році вона була ще меншою — 170 гривень. За словами голови спілки ветеранів Ямпільского району, в нашому місті зараз живе 21 солдат Другої Світової.

З торговців на стихійному ринку почали брати плату. З 1 травня вони вже не мають право стояти там безкоштовно. За передніми даними підписано уже 190 договорів. Але їх кількість буде більше. Яку саме суму місто отримає від впорядкування стихійної торгівлі, в мерії обіцяють сказати скоро.
Взагалі-то плату з продавців мали починати брати ще з першого квітня. Але процес оформлення договорів затягнувся і строки перенесли.

Ямпільські школярі непогано виступили на змаганнях школярів з легкої атлетики у Вінниці. 30 квітня Віталій Бодзяк зайняв перше місце з бігу на 110 метрів з бар’єрами та друге місце зі стрибків у висоту. Діана Мудрак взяла перше місце з бігу на 110 метрів з бар’єрами та третє в стрибках у висоту.
Вікторія Крива взяла друге місце у дисципліні штовхання ядра, Олег Гладкий — третє місце з бігу на 1500 метрів. Бондарчук Влад вдало пробіг дистанцію 200 метрів і взяв бронзу.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Олександра Форзун

Комментарии: 0Публикации: 59Регистрация: 26-11-2015
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля