Новини Ямполя за тиждень: 17—23 грудня

Новини Ямполя за тиждень: 17—23 грудня

У Ямполі 25 грудня відбудеться перша благодійна «Барахолка» від Дирижабля. Розпродаж одягу (жіночого, чоловічого, дитячого), прикрас та інших дрібниць проходитиме у приміщенні Будинку культури з 10.00 до 16.00. Цього дня можна буде придбати брендову продукцію Дирижабля — футболки з логотипом, магніти, наліпки та блокноти.

У музичній школі 20 грудня відбулася безкоштовна вистава «Посіпаки. Новорічна міньйономанія» від Вінницької обласної філармонії. Цього дня було дві вистави: для учнів молодших класів о 13.30 та для малюків із садочків о 15.30. До Ямполя прибуло 20 артистів, які їздять із цією виставою по всій Вінницькій області та планують до Нового року показати її 22 рази. В Ямполі побачити великих міньйонів прийшло близько 90 малюків із садочків.

Посіпаки, Міньйони, Свято, Ямпіль
Посіпаки, Міньйони, Свято, Ямпіль
Посіпаки, Міньйони, Свято, Ямпіль
Посіпаки, Міньйони, Свято, Ямпіль

 

Остання у цьому році, 12-та сесія міської ради пройшла 22 грудня. Мер міста прозвітував про виконану за рік роботу. Затвердили ряд програм з розвитку міста Ямполя на 2017-2020 роки: програми соціального захисту населення, соціально-економічного розвитку, зайнятості, проведення культурно-масових заходів, підтримки учасників АТО, а також програму «Молодь Ямполя».

У місті проходить акція «Зігрій солдата». Вона проводиться 23 та 25 грудня у центрі міста, на вул. Свободи, 142 волонтерською групою, що складається з колишніх бійців АТО. Мета акції — збір теплих речей та будівельного інвентарю для бійців новоствореного батальйону, що базується у Донецькій області на Маріупольському напрямку.

Ямпільський клуб «Золотий вік» 25 грудня о 14.00 запрошує до міської ялинки на відкриття циклу новорічно-різдвяних свят. У програмі — колядки, новорічні пісні, старовинні новорічні ігри, теплий чай і печиво.

 

Автор публикации

не в сети 2 года

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля