Новини Ямполя за тиждень: 3-9 грудня

Новини Ямполя за тиждень: 3-9 грудня

На вулиці Свободи горів приватний будинок. Це сталося 8 грудня. Як повідомили ямпільські рятувальники, 39-річний власник будинку сам підпалив житло під час сімейного конфлікту. Пожежні, яких викликали сусіди, вчасно загасили полум’я. Вогонь встиг пошкодити тільки речі у кімнатах, а будинок і люди не постраждали. Це єдина пожежа, яка сталася у Ямпільському районі цього тижня.

Автопарк ямпільської поліції поповнився автомобілем ВАЗ-2107. На ньому будуть їздити дільничні. По одному службовому авто також відправили ще у п’ять районів Вінниччини. Начальник поліції області Юрій Педос пояснив, що ці автомобілі колись були забрані у районних відділів через скорочення штатів, але тепер їх повертають у розпорядження поліції на місцях.

Перед передачею автомобілі відремонтували.

Завершилася реконструкція площі Богдана Хмельницького. На неї витратили 336 тисяч гривень, які виділили з державного бюджету. На площі поклали нову плитку, зробили освітлення та встановили лавочки.

Завершився ремонт тротуару біля школи № 2. Його фінансували за рахунок плати, яку вносять, починаючи з травня, торговці на стихійному ринку в центрі міста. Місяць тому місцева влада прозвітувала, що на рахунку вже накопичилося 62 тисячі гривень. Саме їх витратили на заміну тротуарної плитки біля школи.

У Ямполі пройшло виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Ця рада існує з 2015 року. Її завдання — аналізувати проблеми, які виникають у місцевої влади, і думати, як їх подолати. До Ямполя приїхали губернатор, голова обласної ради, голови райадміністрацій, мери райцентрів, сільські голови. Головне засідання пройшло в актовому залі райадміністрації, а основною його темою була декомунізація. Відзвітували про успіхи: 98 % усіх комуністичних топонімів (назви населених пунктів і вулиць) змінені, а комуністичні пам’ятники майже всі повалені. Детальніше про приїзд сотні начальників до Ямполя читайте у нашому репортажі.

Будинок культури, Ямпіль, Чиновники
День армії, Ямпіль, Мітинг
Ремонт, Ямпіль, Школа №2
Музична школа, Ямпіль

 

Ямпільське управління освіти отримало два автобуси «Еталон». Кожен розрахований на 24 пасажири. Призначення автобусів — довозити школярів п’ятих-одинадцятих класів в опорні школи, тобто такі, які будуть спільними одразу для кількох сіл. Це передбачає реформа шкільної освіти, задумана в рамках децентралізації. За обидва автобуси заплатили 2,9 мільйона гривень, 70 % цих коштів виділив державний бюджет, 30 % — районний.

Автобуси, Еталон, Ямпіль

 

 

Автор публикации

не в сети 2 года

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля