Новини Ямполя за тиждень: 8—14 жовтня
У село Гальжбіївку та в Ямпіль 10 жовтня приїжджали журналісти програми «Надзвичайні новини» телеканалу ICTV. Вони знімали сюжет про групу хуліганів, яка тримає в страху три села — Білу, Миронівку і Гальжбіївку. Ситуація набула розголосу після того, як тут до смерті побили жінку. Місцеві жителі кажуть, що це далеко не перший злочин компанії чоловіків, але їм усе сходить з рук. Журналісти «Надзвичайних новин» провели у Ямпільському районі близько семи годин. Вони говорили з місцевими мешканцями, начальником поліції Русланом Мілевським і підозрюваним у побитті жінки Валерієм Гумовським.
Відеосюжет мають показали на каналі ICTV 15 жовтня:
Танцювальний колектив «Сонечко» переміг у першому турі чемпіонату з танців Art Dance 2017. Серед членів журі III Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва, що проходив у Чернівцях, був зірковий суддя Владислав Яма. За здобуте перше місце ямпільському танцювальному колективу «Сонечко» вручили кубок та дипломи.
У школі № 2 імені Богуна пройшов святковий парад козачат. Свято провели 13 жовтня, напередодні Дня захисника України. За традицією другокласники склали присягу перед отаманом Дністровської Січі. На святі згадали ямпільчан, які загинули в зоні АТО: Сергія Камінського, Василя Івкуна, Бориса Мар’яновича, Сергія Дерена, Олександра Кудиму. Двоє з них, Сергій Камінський і Василь Івкун, були випускниками школи № 2. Їхніми іменами назвали два курені, тобто два класи: 10-А та 10-Б.
В актовій залі музичної школи 14 жовтня зібрали учасників АТО, прикордонників, поліцейських і представників спортивно-патріотичних організацій. Їх поздоровили з Днем захисника України та подарували концерт, на якому виступили музичні колективи із сіл Велика Кісниця, Петрашівка, Цекинівка, Дзигівка та Гальжбіївка.
У ямпільському кінотеатрі 14 жовтня показали історичний фільм про Богдана Хмельницького. Було два сеанси: о 12-й годині — для учасників АТО та о 17-й — для всіх бажаючих. «Богдан-Зиновій Хмельницький» — художній фільм про історичні події Хмельниччини, знятий Київською кіностудією імені Олександра Довженка у 2006 році. Стрічка розповідає про один із найважчих і найтрагічніших моментів визвольної війни українського народу проти панування шляхетської Польщі (1648–1657 рр.) — битву під Збаражем.
Коментарі