Новини Ямполя за тиждень: 1-7 жовтня

Новини Ямполя за тиждень: 1-7 жовтня

До 15 грудня Ямпільський район має зробити ремонти на три мільйона гривень. Саме стільки виділили з державного бюджету. Планують відремонтувати сім об’єктів. Якщо не встигнуть у визначений термін, гроші можуть забрати. У Ямполі мають закінчити реконструкцію котелень у дитячих садочках №1 та №4 і завершити будівництво площі Б. Хмельницького. У селі Буша завершать капітальний ремонт дитячого садочка та будівництво центральної площі. У Дзигівці доведуть до ладу центральну площу, а в Клембівці відремонтують шкільну котельню. У Кісниці мають завершити ремонт котельні, яка обігріватиме школу та садочок.

У селі Цекинівка 30 вересня горіла господарська споруда. Причиною загорання стало необережне поводження власника з вогнем.

Згоріло шиферне покриття по дерев’яній обрешітці площею 30 квадратних метрів, дві тонни сіна та один кубічний метр дров.

Нараховано субсидії. З початку жовтня в Управлінні соціального захисту населення вже є повідомлення про нарахування субсидій для тих ямпільчан, які подавали заяву-декларацію у червні.

Вихованці Ямпільської музичної школи вибороли на вокальному конкурсі шість призових місць. Всеукраїнський відкритий конкурс вокального мистецтва «Осіння мелодія» проходив 1-2 жовтня у місті Гнівань Тиврівського району. Ямпільські викладачі вокалу Ірина Махновецька, Лілія Шуткевич та Ольга Самойлюк привезли на конкурс дев’ятьох дітей віком від семи до 15 років. Учасникам потрібно було виконати дві пісні в кожній з чотирьох номінацій: народний, естрадний, джазовий та академічний вокал. Лілія Шуткевич написала пісню до Дня вчителя, а її учениця Катя Лесько виконала цей твір як подарунок усім вчителям, присутнім на конкурсі.

Першу премію за пісню «Тримай мене міцно» присудили 15-річній Іванні Маковіївій. Акомпанувала їй на бандурі Тетяна Косінська.

Учні школи №1 ходили 7 жовтня в одноденний туристичний похід. Цей захід відбувся у рамках екологічного місячника, який проходить з 3 жовтня по 3 листопада. Учні других, третіх та четвертих класів рушили до Дністра, де грали в ігри та збирали рослини. Старші школярі (з п’ятого по 11-й клас) вивчали флору і фауну в урочищі Карпова. Кожен клас отримав лист-маршрут із завданнями. Діти збирали і вивчали лікарські рослини, а також шукали рослини, внесені до Червоної книги Ямпільщини. Крім того, школярі вчилися розпалювати вогнище та надавати першу медичну допомогу. Провели пісенний конкурс, на якому кожен клас-загін проспівав свою пісню, та конкурс «Природа і фантазія», за умовами якого потрібно було скласти букет. Учні також відпрацьовували техніку пішохідного туризму. Для цього між деревами натягнули троси, і діти, пристебнувшись карабінами, мали пройти по них певні дистанції. Потім провели квест «Скарби старого лісу», в ході якого школярі навчалися спортивному орієнтуванню.

 

Автор публикации

не в сети 2 года

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля