Новини Ямполя за тиждень: 24-30 вересня

Новини Ямполя за тиждень: 24-30 вересня

Ямпільський «Барс» виграв турнір з армійського рукопашного бою. Змагання проходили у Ямполі 24 вересня і були присвячені пам’яті одного з засновників клубу «Барс» — Леоніда Гусаковського. У турнірі взяли участь 150 хлопців і дівчат з Волинської, Чернівецької та Вінницької обласних федерацій рукопашного бою. Розіграли 40 комплектів нагород. Перше командне місце дісталося «Барсу», друге — Волинській федерації рукопашного бою, третє — клубу «Оріон» із Турбова. Під час змагань отримали переломи троє дітей, двоє з них — ямпільчани.

Рукопашний бій, Змагання, Ямпіль
Рукопашний бій, Змагання, Ямпіль
Рукопашний бій, Змагання, Ямпіль
Рукопашний бій, Змагання, Ямпіль
Рукопашний бій, Змагання, Ямпіль

 

У центрі міста постелять 260 квадратних метрів плитки. Нею вимостять відрізок дороги від міської ради до управління соцзахисту. Уся плитка виготовлена на потужностях комунального підприємства «Ямпіль-благоустрій», його ж працівники викладають нею дорогу. Стару плитку забирати не стали, стелять поверх неї. Мовляв, так дорога буде менше просідати.

Бетонний постамент під написом «Я люблю Ямпіль» закрили плиткою, подібною до каменю. Роботи ще тривають. Сам напис мають розібрати, щоб обробити всі металеві частини розчином, який вбереже їх від іржі.

На сайті ТСН з’явилася стаття про вбивство у селі Гальжбіївка. У ній розповідається про групу людей, яка тероризує населення трьох сіл: Гальжбіївки, Білої та Оксанівки. Відеосюжету немає. Раніше цю тему підняв Дирижабль у статті «Страх і ненависть у Гальжбіївці».

У Ямполі 27 вересня відбулося пленарне засідання сесії районної ради. Прийшло 25 депутатів із 34.

Центральною подією став звіт голови райадміністрації про роботу за рік. Крім того, депутати розглянули 13 питань. 

Найбільш невдоволеним сесією залишився депутат райради Володимир Кізка. Його обурював порядок денний та список питань, винесених на обговорення, а також те, що жодне з них не стосувалося інтересів вояків у АТО.

За Ямпільщиною закріпили чотирьох депутатів обласної ради. Хто буде представляти той чи інший район, визначалися на сесії облради 22 вересня. Представниками Ямпільського району стали: голова РДА Михайло Вдовцов, директор департаменту фінансів області Микола Копачевський, голова фракції «Батьківщина» в облраді Владислав Рой та заступник мера Немирова Михайло Кременюк.

 

Автор публикации

не в сети 2 года

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля