Новини Ямполя за тиждень: 9-16 вересня

Новини Ямполя за тиждень: 9-16 вересня

У Гальжбіївці побили 52-річну жінку, яка згодом померла. Це сталося 13 вересня. Її знайшли наступного ранку. Доставили в центральну лікарню у реанімацію. Смерть настала вранці 18 вересня. Поліцейські розповіли, що у злочині зізнався 52-річний місцевий житель. Каже, що був п’яним. Але мешканці сіл Біла і Гальжбіївка впевнені, що він був не один. Також місцеві жителі кажуть, що жертву зґвалтували. Поліцейські це заперечують. З журналістами Дирижабля зв’язалися кілька людей, які розповіли, що це не перший злочин місцевої компанії хуліганів. Дехто з них уже сидів у тюрмі чи має умовний термін. Найближчим часом чекайте продовження теми.

З торговців на стихійному ринку у серпні зібрали 18 тисяч гривень. Таку цифру назвали на минулому тижні у міській раді. Всього з травня на спеціальному рахунку вже накопичилося 45 тисяч гривень.

Коли в міській раді вводили плату з торговців, обіцяли, що отримані кошти підуть на благоустрій міста, зокрема — на оновлення тротуарів на місці стихійного ринку.

Під Томашполем зламався автобус «Ямпіль Вінниця». Згорів диск зчеплення, дим наповнив салон. Усі пасажири вимушені були вийти на вулицю. Їх підібрали інші маршрутки. Автобус MAN, у якому сталася поломка, ямпільський автопарк придбав за десять днів до цієї події.

Відбулася сесія міської ради. Серед головних рішень: підвищення плати за вивіз сміття з дев’яти до 15 гривень за одного дорослого у домогосподарстві та прийняття програми оновлення майданчиків у дитячих установах. За цією програмою вже в поточному році мають виділити 200 тисяч гривень на реконструкцію вуличних ігрових зон у першому і четвертому дитячих садочках.

Пішов у відставку суддя Ямпільського районного суду Віктор Головін. Він пропрацював на цій посаді 23 роки — з 1993-го. У 2007 році його призначали заступником голови суду, у 2013-му — головою суду.

 

Автор публикации

не в сети 8 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля