Новини Ямполя за тиждень: 20-26 серпня

Новини Ямполя за тиждень: 20-26 серпня

У селі Клембівка 20 серпня відбувся фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця». На фестивалі були представлені сорочки, виготовлені і вишиті місцевими майстринями. Відвідувачі могли переглянути виставку національного одягу з візерунками, які були характерні для Поділля у різні історичні часи. Можна було придбати вишиванку ручної роботи з візерунком, виконаним в оригінальній техніці. На концерті, присвяченому фестивалю, звучав спів Ольги Самойлюк і гра на бандурі Тетяни Косінської.

У Ямполі 23 серпня урочисто підняли державний стяг. Так традиційно відзначили День прапора. Зранку в центрі міста біля пам’ятника Богдану Хмельницькому старшокласники усіх трьох ямпільських шкіл розгорнули великі жовто-блакитні прапори, кожен близько десяти метрів завдовжки. На святі було присутні прикордонники, вони винесли державний прапор, аби підняти його на флагшток. Піднімав прапор учасник АТО з Ямполя Роман Ордатій, допомагала йому маленька дівчинка на ім’я Аня.

День прапора, Ямпіль, Незалежність
День прапора, Ямпіль, Незалежність
День прапора, Ямпіль, Незалежність
День прапора, Ямпіль, Незалежність
День прапора, Ямпіль, Незалежність

 

До Ямполя прибули делегації Молдови і Польщі. Вони приїхали у місто на День Незалежності. Вітали ямпільчан пан Річард Голавський із Польщі та Стела Забріян із Молдови. Делегація Молдови після концерту в Будинку культури одразу поїхала додому. А для поляків ще влаштували екскурсію Ямполем, звозили їх у Бушу та урочище Мохната. Перед тим польська делегація 23 серпня відвідала музей Леонтовича у селі Марківка Теплицького району.

День Незалежності, Ямпіль, Польська делегація
День Незалежності, Ямпіль, Молдовська делегація
День Незалежності, Ямпіль, Свято
День Незалежності України, Ямпіль
День Незалежності України, Ямпіль, Ратуш
День Незалежності України, Ямпіль, Петрашівка
День Незалежності, Ямпіль, Свято
День Незалежності України, Ямпіль, Качківка
День Незалежності України, Ямпіль, Качківка
День Незалежності України, Ямпіль, Гальжбіївка

 

У всіх трьох ямпільських школах поміняли вікна на металопластикові. Так сказали в управлінні освіти Ямпільської райадміністрації. На все витратили близько 300 тисяч гривень. Також замінили вікна у школах Безводного, Дзигівки та Клембівки. У школі Великої Кісниці відремонтували котельню. Триває ремонт коридорів і кухні у школі села Гальжбіївки, реконструюють спортивний зал у селі Довжок.

Освітяни району готуються до розширеної колегії. Вона відбудеться 30 серпня в залі райадміністрації, початок о 9.00. На ній представлять звіт про те, що на даний час зроблено в освітній сфері. Говоритимуть і про завдання, які стоятимуть перед учителями в новому навчальному році. На колегію можуть завітати і батьки школярів.

 

Автор публикации

не в сети 1 год

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля