Новини Ямполя за тиждень: 30 липня — 5 серпня

Новини Ямполя за тиждень: 30 липня — 5 серпня

Тариф на вивіз сміття у Ямполі найближчим часом піднімуть майже удвічі. Це обговорювали 4 серпня на громадських зборах у приміщенні міської ради. На них були присутні лише 18 містян, в основному — працівники мерії та комунгоспу. Вартість вивезення сміття збираються підняти з дев’яти до 15 гривень на місяць з дорослого члена родини. Заперечень від людей, що прийшли на збори, начальник комунгоспу Микола Мазур не почув. Новий тариф ще мають затвердити на сесії міської ради.

Відремонтований фонтан мають запустити у понеділок. Його вже почистили і відремонтували. Навколо фонтана продовжують встановлювати ліхтарі, лавочки, урни. За словами мера Ямполя Анатолія Юрченка, скоро будуть заливати фундамент під знак «Я люблю Ямпіль».

Стало відомо, хто буде виступати на Дні міста 14 серпня. О 20.00 на сцену вийде духовий ансамбль з Вінниці «Фанфари-Купали». Вони грають веселу, жваву музику. Після них, з 21.00, виступатиме рок-гурт із Калинівки Decorum.

Жодна дівчина не заявила про своє бажання взяти участь у конкурсі «Міс Ямпільчанка». А уже восьмого серпня закінчується прийом заявок. Тому, за словами директора Будинку культури, швидше за все, конкурс проводити не будуть.

Дівчат мали набрати до восьмого серпня, але тепер вирішили перенести кінцевий термін на десяте число.

Біля танка розбили ліхтарі. Начальник комунгоспу Микола Мазур каже, що це вже не вперше. Ліхтарі часто розстрілюють із пневматичної зброї — у плафоні при цьому залишається невеликий отвір. Цього разу два плафони розтрощили повністю. Заміна одного обходиться місту у 300 гривень, а лампочки, що стоять у ліхтарях, коштують по 100 гривень.

Голова правління Приладобудівного заводу отримає премію «Людина року-2016». Валерія Кожухара назвали переможцем в категорії «Промисловець». Всього у конкурсі 25 категорій, кращих обирали серед 110 кандидатур, тобто в середньому по чотири претендента у кожній категорії. Премія «Людина року» — це нагорода Вінницької обласної ради. Поздоровляти переможців будуть 23 серпня на урочистій церемонії у Вінниці.

У Буші 4 серпня почався пленер каменотесів. Приїхало п’ять скульпторів. Вони будуть працювати до 14 серпня. Тема їх робіт цього року «Музика Леонтовича в камені». Після закінчення скульптури передадуть у новий культурологічний центр «Щедрик» у село Марківці Теплицького району.

 

 

Автор публикации

не в сети 1 год

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля