Новини Ямполя за тиждень: 22-29 липня

Новини Ямполя за тиждень: 22-29 липня

Відбулася сесія міської ради. Окрім зміни дати святкування Дня міста, депутати прийняли ще 16 рішень. Зокрема, проголосували за програму популяризації Ямполя та програму очищення питних джерел міста, вирішили, як будуть фінансувати ремонт покрівель, виділили гроші на реконструкцію спортшколи і задумалися над тим, що вантажівкам варто заборонити їздити центром міста.

До Ямполя приїхав парк атракціонів. З 29 по 31 липня діти зможуть тут поганяти на електромобілях, пострибати на батуті чи постріляти із пневматичної зброї. Атракціони розмістили в парку, що позаду райдержадміністрації. Вони працюватимуть з 12.00 до 20.00.

Шукають «Міс Ямпільчанку». Конкурс пройде у День міста. Дівчат, які бажають взяти у ньому участь, чекають у Будинку культури — з 1 по 8 серпня. Учасницям має бути від 17 до 25 років. На самому конкурсі їм потрібно буде не лише показати свою красу під час дефіле, а й відповісти на питання про тонкощі ведення домашнього господарства. Журі та глядачі будуть оцінювати таланти учасниць: уміння співати, танцювати, грати на музичних інструментах тощо.

У Ямполі прохлорували питну воду. Водоканал на тижні провів планову загальноміську промивку та знезараження водопровідних мереж і споруд.

Провели вечір пісень Володимира Висоцького. У понеділок, 25 липня, до Будинку культури прийшло близько 40 любителів творчості російського поета. В цей день виповнилося 36 років від дати його смерті.

Володимир Висоцький, Ямпіль, Вечір пам'яті
Володимир Висоцький, Ямпіль, Вечір пам'яті
Володимир Висоцький, Ямпіль, Вечір пам'яті
Володимир Висоцький, Ямпіль, Вечір пам'яті
Володимир Висоцький, Ямпіль, Вечір пам'яті
Володимир Висоцький, Ямпіль, Вечір пам'яті

 

«Шалений мандрівник» приїхав у Бушу. Таку назву має проект вінницької організації «Гармонія», що об’єднує людей з інвалідністю. Його мета — показати іншим, що для мандрівок немає обмежень. Під час своїх поїздок мандрівники зніматимуть один одного на камеру. З відзнятого відео потім будуть монтувати ролики — під керівництвом інструкторів, що мають досвід роботи на телебаченні. Відеоролики згодом викладуть на ютубі. Буша стала першою у списку місць, які відвідають мандрівники на візках. Сюди вони приїхали 29 липня.

 

Автор публикации

не в сети 7 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля