Новини Ямполя за тиждень: 8-15 липня

Новини Ямполя за тиждень: 8-15 липня

19 липня київські художники почнуть малювати на стіні будинку по вулиці Свободи 140 мурал — величезний малюнок з казковими героями. На прохання «Дирижабля» його спеціально для Ямполя створила відома художниця та ілюстраторка Марися Рудська. Що символізують тварини на її малюнку, читайте тут.

Мурал Марисі Рудської

21 липня о 21.00 в центрі міста, біля фонтану, відбудеться зустріч з Марисею Рудською — проговоримо трохи про мурали, творчість і роботу художників, а потім подивимося під відкритим небом документальну комедію про світових муралістів. Беріть з собою пледи і приводьте друзів.

У Ямполі відкрилось нове кафе-бар BLACK & WHITE. Асортимент— європейська та японська кухня. Відтепер вперше у Ямполі там можна спробувати суші та роли. Знаходиться кафе у «Торговому домі».  Замовлення столиків за  телефоном 097-631-26-75.

Ямпільська міська рада на 1 липня уклала  255 договорів із торгівцями. За червень місяць до бюджету міста завдяки цьому надійшло 18,8 тисяч гривень.

У селі Пороги запрацював військово-спортивний табір для дітей і молоді, організований клубом «Форпост». Учасниками стали 75 дітей з Ямпільського, Томашпільського, Тростянецького, Тульчинського, Липовецького, Крижопільського районів. Під керівництвом п’яти інструкторів протягом тижня вони відпрацьовують зайняття з вогневої, тактичної, тактико-спеціальної, військово-медичної та фізичної підготовки, а також з військової топографії та проходження тактичної смуги перешкод.

Ямпільські поліціянти шукають містян, в яких 26 червня вкрали гроші. Кошти знайдено, лишилося знайти потерпілих. Якщо із кимось сталась подібна ситуація, потрібно особисто звернутися до відділення.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля