Sean Davis Jersey Новини Ямполя за вихідні: 1 – 9 січня | Дирижабль – інтернет-видання про Ямпіль

Новини Ямполя за вихідні: 1 – 9 січня

Новини Ямполя за вихідні: 1 – 9 січня

Від сильних морозів замерз Дністер. Через це переправа Ямпіль-Косеуць припинила роботу на невизначений термін.

Торік взимку переправа теж не працювала кілька разів, зокрема у базарні дні — коли до нас на закупи приїздять молдовани. Тоді ми розпитували продавців, скільки вони недозаробили через це. Цифри називали різні: від 500-800 гривень на ринку до 5-7 тисяч на продуктових базах.  

На Дністер прилетіли лебеді. Через кригу на річці їм не вистачає корму. Тому всі охочі можуть погодувати птахів зерном, але в жодному разі не хлібом, батоном чи подібними виробами! Вони шкідливі для здоров’я птахів і можуть призвести до розладів шлунку. Лебеді оселились вище переправи.

В Ямполі пройшли перші три тури районного чемпіонату футзалу. Змагалися команди Ямполя та сіл району — Качківки, Клембівки, Тростянця, Безводного, Гальжбіївки, Великої Кісниці, Дзигівки, Безводного та Буші.  

turnirna_tablica_845x720

Чемпіонат започаткували минулого року. Тоді перемогла ямпільська команда «Тирас», яка отримала квиток на обласний чемпіонат. Там наші хлопці посіли четверте місце серед 36 команд області.  

На Новий рік при пожежі загинув 39-річний власник будинку з Русави. Причиною загорання стало куріння в ліжку в нетверезому стані. Чоловік задихнувся від диму. Сам будинок не постраждав, сильно обгорів лише диван. Орієнтовні збитки — 500 гривень.

Через сильні морози і сніг в районі запрацювали центри обігріву. Вони розташовані при фельдшерських пунктах в усіх селах, а також при амбулаторії в Ямполі, в Центрі по обслуговуванню населення та при Червоному Хресті (у центрі, біля міської ради). Там можна зігрітися, отримати гарячий чай та печиво. Насамперед,  це стосується людей похилого віку.

Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Увійти

Реєстрація

Generation password

 Daryl Worley Womens Jersey