Випадки на колядки

Випадки на колядки

Жив собі в Ямполі чоловік. Мав сім’ю: діти, дружина, все як положено. Кожного року на Різдво ходив колядувати з кумами та друзями у складі невеличкого оркестру, в якому він грав на барабані. От і того різдвяного вечора пішов він співати колядки й на барабані вигравати. Хата за хатою, чарочка за чарочкою (всі ж пригощають, а відмовлятись не можна) зробили своє діло: під кінець концертної програми організм втомився і з’явилась думка піти додому. На цьому місці різдвяні спогади його завершились.

Прокинувшись зранку, наш герой помітив дивну поведінку своєї жінки, котра радила йому знайти нове помешкання та відкоригувати десяту сторінку в своєму паспорті, а саме закреслити штамп про одруження.

Дізнатись, чим викликано демарш дружини, було неможливим: від подальшого спілкування жінка відмовлялась. Єдине, що вона повідомила, було: «Подивись на себе в дзеркало!» Не розуміючи, що відбувається, той глянув у дзеркало. Обличчя було вкрите слідами від губної помади, які залишились, вірогідно, після поцілунків. Спогади про вчорашній вечір не змогли підказати, звідки взялася помада — адже вони обривались на прощанні з друзями. На всі ж намагання підняти в пам’яті подальші події остання відповідала критичною помилкою. Було прийнято рішення: з огляду на наявні докази визнати свою вину перед дружиною та шукати шляхи до примирення.

Задзвонив телефон. Веселий кум питав як здоров’я, чи не болить голова.

— Болить, куме. Та не від горілки, а від того, що жінка від мене йде.

— Чого це?, — пита кум. Йому озвучили історію про помаду та відсутність спогадів.

— Куме, ви тільки не обіжайтесь …

І проявились щодо тої ночі такі деталі. Після прощання з друзями чоловік пішов додому. Дійшовши до власної хвіртки, чоловік з’ясував, що пройти крізь неї з барабаном доволі проблематично. Але він не здавався, роблячи все нові спроби подолати цей бар’єр. У цей час компанія в складі кумів та сусідів поверталася додому. Побачивши скрутну ситуацію, в яку потрапив чоловік, вирішили йому допомогти. А в процесі допомоги виникла думка трохи пошуткувати… Дівчата, намастивши губи помадою, рясно обцілували все обличчя.

Довелось кумові цілий день доводити жінці, що саме так усе й було, бо та вважала, що кум чоловіка прикриває, і кращої історії вигадати не міг. Довелось добряче постаратись, щоб переконати дружину. Вийшло, тільки залучивши інших учасників цієї історії.

Ілюстрації з сайту pl.ua. Будь-яке співпадіння з реальними подіями чи людьми — абсолютно випадкове.

Автор публикации

не в сети 5 лет

Ямпільський лев

Комментарии: 0Публикации: 10Регистрация: 13-02-2016
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля