Ямполю заборонили називати вулиці Яблуневою і Лісовою

Декомунізація

Ямполю заборонили називати вулиці Яблуневою і Лісовою

Громада та влада домовилися, що вулиці Рокосовського і Ватутіна перейменують на Яблуневу і Лісову. Але Міністерство юстиції не дозволило. Там кажуть: такі вулиці в Ямполі вже є, дублювати не можна. «Дирижабль» дізнався, як так сталося, що депутати, мер та громада забули про них.

Вулиці Яблунева і Лісова з’явилися майже п’ятнадцять років тому. Втім, забути про них дійсно просто, бо ж там немає людей, будинків чи інших ознак цивілізації — самі лиш поля й городи.

— Ще 2002-го року за містом людям роздавали ділянки, а для цього треба знати адреси цих ділянок. Вигадали формальні назви вулиць, в реєстр районної адміністрації їх не записали, лише в центральний у Києві подали. Тому в нас тут про них ніхто й не знав, — пояснює Мирослава Вжещ, депутатка міської ради, яка опікувалася перейменованою вулицею Ватутіна.

Вихід із ситуації влада знайшла швидко. Аби знову не починати громадських обговорень по цим двом вулицям, вирішили назвати їх Новою Яблуневою і Новою Лісовою.

Також Міністерство юстиції попросило Ямпіль перейменувати вулицю Рози Люксембург, мовляв, вона теж під декомунізацію потрапляє, а у надісланому вами списку нових назв її немає. Насправді ж, цю вулицю перейменували ще на початку 2000-х — відтоді вона  називається Лесі України. Але Мінюст не повідомили, та й не всі ямпільчани були в курсі — на перших громадських обговореннях вулицю пропонували назвати Трояндовою.

— Може, міська рада не подала в реєстр рішення про перейменування, от вони й не виключили. Або нову ввели, а стару не викреслили, — міркує Мирослава Вжещ і додає, що депутати вже попросили міністерство виправити помилку.

 

Автор публикации

не в сети 10 месяцев

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля