Ямпільські діти привезли з двох конкурсів 31 диплом

Ямпільські діти привезли з двох конкурсів 31 диплом

Ямпільське «Сонечко» привезло перше місце з Всеукраїнського чемпіонату танців. А трохи раніше з іншого всеукраїнського конкурсу повернулися з нагородами вихованці музичної школи. В загальному виходить 31 диплом за призові місця.

Змагання з танців проходили 8 жовтня у Чернівцях. Це перший тур чемпіонату Art Dance 2017. Головним суддею на цих змаганнях був Влад Яма.

В Чернівці приїхали 26 дітей з Ямполя. Вони виступали у номінації «Сучасний танець» в категорії від 7 до 9 років. Цілий день діти провели у Чернівецькій обласній філармонії, дивлячись як виступають інші конкурсанти і чекаючи рішення суддів. Результат — перше місце у своїй категорії. Дітям з «Сонечка» вручили кубок та дипломи. Потім, вже по поверненню у Ямпіль, їм подарували торт від мерії.

Добиралися до Чернівців і назад м’яким автобусом за рахунок міської ради. Батьки платили лише внески за участь дітей у чемпіонаті — по 180 гривень.

Батькам вихованців музичної школи довелося витратити значно більше на участь їх дітей у Всеукраїнському конкурсі «Осіння мелодія». Він проходив у Гнівані на початку жовтня.

— Ми заплатили 450 гривень. Це за виступ у двох номінаціях: естрадний і академічний вокал. Ті, хто виступали в одній, платили по З00, — каже Наталія Лозан. ЇЇ 12-річна донька Настя взяла у своїй категорії третє місце.

Наталія Лозан пояснила Дирижаблю, що усі всеукраїнські конкурси платні. Участь в одному коштує від 300 до 500 гривень. Але це не всі витрати. Для кожної пісні потрібно записати музику, пошити сценічний костюм. Плюс — проїзд і харчування. Разом може вийти кілька тисяч гривень.

Від ямпільської музичної школи на «Осінню мелодію» їздили дев’ять дівчат. Шестеро повернулись додому з нагородами. Перше місце отримала лише 15-річна Іванна Маковіїва. Вона заспівала відомий хіт «Тримай мене міцно» під акомпанемент бандури.

Діти,  які їздили на «Осінню мелодію»

Вихованці Ірини Махновецької:
Аня Кожухар, 7 років. Взяла 3 місце
Даша Алісевич, 9 років. Взяла 2 місце
Марина Махновецька, 11 років
Анастасія Лозан, 12 років. Взяла 3 місце
Вікторія Ковальчук, 12 років. Взяла 2 місце

Вихованці Лілії Шуткевич:
Даша Мазур, 9 років
Катерина Лесько, 10 років

Вихованці Ольги Самойлюк:
Іванна Маковіїва, 15 років. Взяла 1 місце
Даша Ковальчук, 11 років

Осіння мелодія, Конкурси, Музична школа, Ямпіль
Осіння мелодія, Конкурси, Музична школа, Ямпіль
Осіння мелодія, Конкурси, Музична школа, Ямпіль
Осіння мелодія, Конкурси, Музична школа, Ямпіль

 

Фото надані педагогами музичної школи

Автор публикации

не в сети 1 год

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля