Вам все оплатять: подорожі в Туреччину, Німеччину і ще дві країни

Вам все оплатять: подорожі в Туреччину, Німеччину і ще дві країни

Є програми, завдяки можна задешево мандрувати Україною, і ви про них вже знаєте. Так само можна подорожувати за кордон: вам оплатять дорогу проживання, харчування, ще й дадуть коштів на кишенькові витрати.

Про такі можливості «Дирижабль» регулярно розповідатиме ямпільчанам. Ми дуже хочемо, аби ви бачили світ і поверталися додому з крутими ідеями для рідного міста. Тому наша команда радо допоможе заповнити анкету, скласти мотиваційний лист чи розібратися з іншими документами, яких вимагаються від учасників. Звертайтеся до нас у соціальних мережах “Вконтакті”, “Однокласники” або Facebook.

Рятувати черепашок в Туреччині

Морське узбережжя, черепашки, нічні прогулянки пляжем… У романтичному варіанті цей проект виглядає саме так. Це екологічна програма, яка триватиме з 20 травня до 17 липня 2016 року в селищі Казанли (15 кілометрів від Мерсина). Для неї шукають двох волонтерів, які готуватимуть презентації на екологічні теми, влаштовуватимуть флеш-моби і займатимуться прибиранням пляжів, де черепахи відкладають яйця.

Волонтери працюватимуть групами вночі, десь до третьої. Решта часу на відпочинок і розваги.

Треба буде слідкувати за мамами-черепахами: повертати їх до води та прибирати сміття, аби це не зашкодило тваринам.

Організатори оплачують все: проживання, проїзд, харчування, медичне страхування, кишенькові гроші, місцевий транспорт, інтернет і навіть мовні курси.

Натомість вимоги не такі вже й високі: достатньо знати англійську на початковому рівні, мати від 18 до 30 років і готовність багато ходити. Кажуть, дев’ять кілометрів щоночі. Але ж це не так і страшно, якщо йдеш у компанії друзів та черепах морським узбережжям.

Заявку треба надіслати до 28 березня: резюме та аплікаційну форму англійською на електронну скриньку apply.iskra@gmail.com. Форми усіх документів знайдете ось тут.

Тиждень у Німеччині

Ще один екологічний проект, але на коротший термін, пропонує організація «Youth Euroclub». Шукають команду з чотирьох людей, які готові 13-22 травня поїхати у німецьке місто Постдам.

Програму обіцяють цікаву і смачну: куштування вегетаріанських, екзотичних, фруктових страв, поїздки до еко-поселень, спілкування з активістами інших країн (будуть учасники з Боснії та Герцеговини, Великої Британії, Єгипту, Іспанії, Туреччини, Німеччини, Македонії).

Ще будуть тренінги про культуру споживання, здорове виробництво, відповідальний шопінг. Якщо ви не знаєте, про що йдеться, не критично.

Організатори уточнюють: знання теми не грає жодної ролі. Головне, мати бажання взяти участь, пояснити це в мотиваційному листі і мати більше шістнадцяти років. І, як завжди, не провтикати дедлайн та встигнути заповнити аплікаційну форму до 30 березня. Про решту подбають організатори: оплатять дорогу, проживання, харчування, витрати на візу.

На рік у Словенію

Це для більш сміливих, бо волонтерський проект триватиме рік. З 1 вересня 2016 до 1 вересня 2017 року. Традиційно, оплачують все. У тому числі візу.  Ті, хто їздили на подібні програми, розповідають, що кишенькові гроші навіть вдасться відкладати на подорожі Європою.

Завданням волонтера буде організовувати і проводити молодіжні заходи, які стосуватимуться прав людей. Подавати заявки можуть хлопці та дівчата від 18 до 30 років, які розмовляють англійською (можна не ідеально, курси теж передбачені протягом проекту). Треба встигнути до 4 квітня надіслати на пошту natasa.kalin@mc-brezice.s написані англійською резюме та мотиваційний лист (сторінка). У мотиваційці пояснити, чим вас зацікавив цей проект, чим хочете займатися, що вас цікавить, чого можете навчити інших. У темі листа варто вказати «EVS Candidate, Youth NGO Iskra, Ukraine».

Детальніше у цьому файлі. Він англійською, але хай це вас не зупиняє, бо не щодня випадає можливість пожити рік на Балканах.

Або у Чехію

Але вже не на рік, а на 10 місяців: від 29 серпня 2016 до 20 червня 2017 року. Стільки часу можна буде прожити в чеському місті Пелхрімов, допомагаючи громадській організації «FOKUS Vysocina». Центр опікується людьми з особливими потребами: психологічними та фізичними, допомагає їм соціалізуватися, організовує культурні, розважальні, освітні заходи.

Тематика і сфера діяльності волонтера схожа на словенську – організація подій. Щоправда, цей проект більше стосується соціально незахищених верств населення: потрібно буде працювати з літніми людьми та дітьми.

Переліт, проїзд, проживання, їжу, всі витрати на візу й страхування оплачують організатори. Головне, не відкласти на останній день і не забути про дедлайн – 10 квітня.

Заявку у формі резюме та мотиваційного листа на сторінку треба надсилати на електронку evs.stella@gmail.com. У темі листа не забудьте вказати “EVS in Czech Republic”.

Словом, подавайтеся – для участі в багатьох програмах не потрібні якісь особливі навички чи знання, треба тільки пожертвувати кількома годинами свого часу, щоб заповнити анкету.

І зробіть закордонний паспорт, якщо досі його не маєте.


 

оля

«Найбезглуздіше, що може статися в юності, це жити так, аби тобі стало нудно.

Я до цього «докотилася» на третьому курсі університету у далекому 2011-му, — розповідає журналістка Оля Клінова. Тоді вона вирішила, що час здорових авантюр прийшов, і поїхала на місяць волонтерити в Польщу.

«Подруга розповіла про організацію Union Forum, завдяки якій безліч студентів щоліта їздять волонтерити в різні країни. Умови мене влаштовували: їдеш за кордон на 3-4 тижні, самостійно оплачуєш дорогу і робиш внесок у фонд організації — близько 1000 гривень. В обраній країні виконуєш суспільно корисну роботу безкоштовно, а тебе забезпечують житлом та харчами”.

Вибір Олі зупинився на Польщі, бо недалеко й недорого. Там вона разом з волонтерками з Італії, Чехії, Квебеку (франкомовна провінція в Канаді) та Японії викладала англійську дітям.

«З дітьми класно проводити час. Ми дивились англомовні мультики і перекладали їх на польську, малювали,  бавилися у спортивні ігри, влаштовували англомовні квести в лісі. Усі разом їздили на екскурсію до Вроцлава, а згодом для нас, волонтерок, організували й окрему поїздку до Кракова. Було барбекю, співи під гітару, готували національні страви, каталися на старих велосипедах та конях. Сказати, що це незабутні враження і чудовий досвід — не сказати нічого».


title135196437

Анастасія Гайдук за однією з волонтерських програм їздила в Грузію на півтора місяці – теж викладала англійську. Організатори оплатили їй проживання, проїзд і дали 100 доларів на витрати. Тоді Насті було 20, а всі студенти мінімум на кілька років старші. Один із них закохався в дівчину й цілий місяць не давав їй спокою любовними смсками.

«Я мала жити з дівчинкою-оргом в одній квартирі, ділити з нею одне ліжко протягом місяця. У Грузії вона зустріла мене гімном України. Потім ходили з нею в тбіліський ботанічний сад, гуляли історичними райончиками, сміялися, куштували найсмачніші хачапурі в місті. Та й узагалі весь час мене знайомили мене з грузинською культурою, влаштовували екскурсії. Ще я встигла з’їздити в Батумі і навіть побачити столицю сусіднього Азербайджану — Баку.

Такі проекти дозволяють побути «нетуристом» у чужій країні, дізнатися щось більше і глибше про людей. Те, що ти не побачиш, просто живучи в готелі і пройшовшись музеями».

«Дирижабль» регулярно розповідатиме про подорожні можливості, освітні програми та волонтерські проекти, тому слідкуйте за нашими анонсами.

 

Автор публикации

не в сети 2 года

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля