Враження трьох: наймолодші учасниці про медіашколу

Дирижабль

Враження трьох: наймолодші учасниці про медіашколу

У вересні в Ямполі відбулась перша медіашкола #FreedomUkraine. Хоч нижній поріг відбору був 14 років, анкети відправили й три менші дівчини. Знаючи, що не проходять за віком, вони все одно наважились спробувати. Організатори таку ініціативність оцінили, і запросили дівчат до участі.

«Дирижабль» дізнався, чому дівчата вирішили таки брати участь у події, та які враження отримали в підсумку.

Ямпіль, медіашкола в Ямполі

Ангеліна Ібрагімова, 11 років:

– Я відчувала страх. Страх, що мені мало років, що ніхто навіть не прочитає мою конкурсну заявку.

А коли з подругою Євою дізнались, що проходимо на медіашколу, то ледь стелю не протаранили – так сильно стрибали від емоцій і щастя.

Спочатку думала, що ця школа – наче справжня, із суворими викладачами й чітким графіком. Також очікувала, що до нас, найменших, будуть ставитись не надто серйозно. Але ми влились у колектив і повноцінно працювали разом з усіма. Тепер я знаю, що проти сонця фотографувати не можна, що над головою героя на фото треба лишати простір, і хоч зараз можу сміливо опитати сотню людей на вулиці.

Батьки й рідні щодня ретельно розпитували, що ми дізнались і навчились, і дуже уважно слухали наші перекази лекцій київських журналістів.

Ямпіль, медіашкола в Ямполі

Єва Кісельова, 11 років:

– У мене дуже сучасна мама Ніна. Вона постійно сидить у групі «Дирижабля», от і порадила взяти участь в конкурсі. Я підбила на це й подругу Ангеліну. Спершу дуже боялась подавати заявку, сумнівалася, що мене візьмуть.

Після завершення школи багато однолітків запитували мене, що таке медіа, то я їм пояснювала.

Сама люблю дивитись «Новий Канала» і ТЕТ, хочу стати телеведучою.

Ямпіль, медіашкола в Ямполі

Катерина Борис, 12 років:

– Побачила оголошення про медіашколу і, хоч не зовсім зрозуміла, що там має бути, захотіла потрапити. Побігла розпитувати маму, чи варто мені пробуватись на конкурс. Вона дала добро.

Текст написався легко. Після подачі заявки заходила на сайт щодня: дивилась, чи є там якісь новини. Одного вечора, коли ми всією сім’єю сиділи на дивані біля телевізора, я читала новини у групі «Дирижабля». На хвилин десять завмерла, бо не могла повірити очам, коли побачила своє прізвище у списку відібраних конкурсантів.

Колись я хотіла стати лікарем, але боюся моргу. Потім вагалась між юристом і журналістом.

Після медіашколи впевнено можу сказати, що хочу бути саме журналістом.

Медіашколу #FreedomUkraine організовано інтернет-виданням «Дирижабль» та громадською організацією Media Development Foundation за підтримки програми MYMEDIA й Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA)

Автор публикации

не в сети 8 лет

Світлана Созанська

Комментарии: 0Публикации: 38Регистрация: 26-09-2015
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля