Випуск Першої школи. Фоторепортаж

Випуск Першої школи. Фоторепортаж

У ямпільській Першій школі випуск святкували в останній день весни, 31 травня. Всі 16 випускників зібралися вранці біля стін рідної школи, а далі рушили до Будинку культури, де мала відбутися урочиста частина свята прощання зі школою.

 

Кажуть, що дощ у дні прощання – хороша прикмета. В Ямполі хмарилося ще зранку, проте небо ніби вичікувало, поки діти зайдуть до приміщення – і тільки тоді линула злива.

 

Зал Будинку культури з нагоди урочистостей був святково прикрашений: край сцени оздоблений пишними бантами з напівпрозорої блакитної та жовтої тканини, праворуч на столі – коровай на вишитому рушнику, ліворуч майже під стелею – силуети ластівок у стрімкому польоті, як символ розлуки із рідним гніздом — школою. А щоб ніхто не забув, заради чого всі тут зібралися, на передньому плані сцени стояли вирізані з цупкого матеріалу та окантовані синіми вогниками гірлянд величезні літери, що складалися у напис «Випуск 2016».

 

Зал був заповнений вщерть, люди сиділи навіть на балконах. Обговорювали вбрання випускниць. Наприклад, Ольга Нестеренко, була одягнута в плаття темно-синього кольору, яке її мама зшила власноруч. Зачіску дівчині зробили в японському стилі, заколовши волосся спеціальними паличками.

 

Вручення атестатів супроводжувалося показом слайдів, а закадровий текст повідав усім цікаві факти з життя випускників. Виявилося, що ЗОШ №1 може похвалитися великою кількістю акторів, спортсменів, ведучих лінійок і взагалі талановитих дітей. А одному з випускників, Руслану Ільїну, вручили медаль відмінника. Ще одна випускниця отримала срібну медаль, але на вечір вона не прийшла.

 

Святковий концерт потішив і слух, і зір присутніх: дівчата у вишиванках та плахтах виконали запальний танець. Випускник Владислав Барзинков заспівав кілька пісень, наприклад хіт «Story of my life», про нещасне кохання. А найбільш несподіваним номером став, мабуть, танець класних керівників разом з випускниками.

Директор школи звернулася з особистими побажаннями до кожного з випускників. Її виступ слухали уважно, адже говорила вона просто і цікаво, від щирого серця.

 

Присутній на торжестві мер Ямполя Анатолій Юрченко привітав випускників зі святом і подарував школі радіомікрофони. Поздоровив дітей також начальник районного відділу освіти Олександр Кульбаба.

Офіційна частина завершилася. Випускники попрямували святкувати далі, а дощ усе продовжував іти.


Ви можете допомогти нам щоденно оновлювати сайт, видавати газету, проводити заходи, розвивати Ямпіль та район. Просто передплатіть «Дирижабль» або зробіть благодійний внесок на будь-яку суму— карткою через інтернет або квитанцією через банк.

670_banner_49

Автор публикации

не в сети 7 лет

Леся Швець

Комментарии: 0Публикации: 11Регистрация: 02-05-2016
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля