«А лазерне шоу де?». Фоторепортаж з виступу вінницького цирку
Минуло менше двох тижнів, як у Ямполі виступав цирк-шапіто, а до міста вже приїхав інший цирк. Але цього разу артисти не ставили величезний намет, а виступали прямо на сцені Будинку культури.
Цирк називається «Ніколас» і приїхав він із Вінниці. У трупі шестеро артистів. Виступають вони в малих містах і селах, на сценах будинків культури та в актових залах шкіл. Перед Ямполем вони гастролювали по Черкаській та Рівненській областях.
Шоу в Ямполі показували 5 листопада. За кілька днів до цього один із артистів, 33-річний Олександр Громов пройшовся усіма школами Ямполя з живою рекламою. Він заходив майже у кожен клас і на очах у дітей ставив собі на голову один із учнівських стільців, утримуючи з півхвилини його у рівновазі.
На своє шоу циркачам вдалося зібрати більше половини залу Будинку культури. Переважна кількість усіх глядачів — діти до 12 років. Вони жваво реагували на все, що відбувалося на сцені, багато сміялися над жартами дуету клоунів: Антоші та Вєні. Артисти часто викликали когось із залу до себе. А під сценою в цей час збиралися хлопці та дівчата, знімаючи на телефони і планшети майже кожен виступ артистів. Іноді дітей просили відійти, але невдовзі вони поверталися, і їх ставало ще більше. Один хлопчик років п’яти виліз на сцену та майже не сходив з неї протягом усього шоу, танцював, стрибав і плескав в долоні.
Коли клоун Вєня, звівши на сцені хитку конструкцію зі стільців, спитав у дітей, чи варто йому падати з двометрової висоти, вони всі дружно закричали: «Треба!». І він спритно стрибнув, одразу вставши на ноги.
Окрім клоунів, на сцені побував жонглер, ілюзіоніст і велофігурист в одній особі. Чоловік їздив на одноколісному велосипеді, діставав із-за вух глядачів монети та жонглював однією рукою.
Анжеліка Пелих, дружина директора цирку, танцювала з двома голубами. Другим її номером був танок із Гердою — двометровим пітоном. Жінка піднімала пітона високо над головою та кружляла з ним, а на завершення номеру вона поклала пітона на плечі чотирьом глядачам, яких клоуни вивели на сцену.
Найризикованіші номери дісталися Олександру Громову. Чоловік стояв ногами і руками на битому склі. Його обв’язували металевим цепом, який він розірвав з третього разу. Коронний номер артиста був таким: він ставив собі на голову стільці і 35-кілограмову парту з металевими ніжками, утримуючи все це в рівновазі секунд 20-30. Громов розповів, що меблі для таких номерів він завжди бере на місці, а не привозить із собою.
— А лазерне шоу де? — переговорювалися між собою глядачі після закінчення виступу.
Директор цирку Микола Пелих пояснив Дирижаблю, що проектор для лазерного шоу зламався. Тому квитки продавали лише по 50 гривень, а не по 80, як було написано на афіші.
Фото Влада Савицького
Коментарі