Управління, що займається субсидіями, відключили за борги

Управління, що займається субсидіями, відключили за борги

Чотири дні не було електрики в районному управлінні соціального захисту населення, яке займається грошовими допомогами і субсидіями. Через це на рахунках застигло близько двох мільйонів гривень. Установу відключили від електромережі 12 вересня через чотири тисячі гривень боргу перед «Ямпільськими електромережами».

— На жаль, зараз я не можу запобігти виникненню заборгованості, — каже начальник управління соцзахисту Олег Івасенко. — Грошей, які нам виділяють з бюджету, не вистачає, щоб оплатити спожиту електроенергію. Працює багато комп’ютерів, сервери, і економити на них ми не можемо.

Директор «Ямпільських електромереж» Валерій Попов пояснив, що борг у районного управління соцзахисту виник ще з липня. Потім до нього додалася сума за серпень.

За домовленістю з «Вінницяобленерго» управління соцзахисту під’єднали до мережі 15 вересня, домовившись, що борг перед енергетиками вони погасять уже наступного тижня.

Крім цього, «Ямпільські електромережі» на початку вересня відрізали енергопостачання частині приміщень міського водоканалу. У цього комунального підприємства за два місяці накопичилося заборгованості майже на дев’ять тисяч гривень.

— Відключили виробничі приміщення, — каже Валерій Попов.

Нагадаємо, що у червні через борг перед електромережами, який складав майже 160 тисяч гривень, від електропостачання відключали свердловини «Ямпільводоканалу».

Без води могло залишитися все місто. Але спільними зусиллями районної і міської влади проблему вирішили.

— Зараз, як і тоді, уся проблема в тому, що держава не повертає нам компенсацію за субсидії, — каже начальниця водоканалу Олена Кіловата. — Якби це сталося, борг зник би автоматично. Виникла б навіть переплата.

За словами директора «Ямпільських електромереж», проблеми з боргами за електрику нещодавно були в автодору і районного управління водного господарства.

Заборгованість населення Ямпільського району перед електромережами на 1 вересня складала 308 тисяч гривень.

— Тут динаміка позитивна, — каже Валерій Попов. — Бо першого серпня борг був 378 тисяч.

Автор публикации

не в сети 1 год

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля