Звідки взялася гра Таємний Дід Мороз і як вона минула в Ямполі

Дирижабль

Звідки взялася гра Таємний Дід Мороз і як вона минула в Ямполі

40 учасників з Ямполя і 125 з інших міст та сіл України. Такі результати акції «Таємний Дід Мороз», яку Дирижабль запустив на початку грудня.

Її умови були прості: лишаєте на сайті свою адресу, 25 грудня її отримує один із учасників акції  — він має надіслати вам подарунок. Вам теж дістається чиясь адреса, на яку слід відправити новорічний сюрприз.

Ось фото перших надісланих подарунків. Якщо ви теж учасник акції, не забудьте скинути знімок подарунка нам у приватні повідомлення Вконтакті або на Фейсбуці.

 

Таємний Дід Мороз (Санта, Миколай)  — це всесвітня гра, а народилася вона у США. Почалось все з американського мільйонера Ларрі Стюарта. На Різдво він вдягав костюм Санти, ходив вулицями і дарував стодоларові купюри. Це тривало понад 26 років. І коштувало Стюарту півтора мільйона доларів.

Після його смерті в 2007 році ініціативу перейняв один із його товаришів. Він створив сайт в інтернеті й оголосив пошук помічників по всій країні — для того, щоб кожен штат отримав власного Таємного Санту.

На оголошення відгукнулись — і тепер жителі маленьких американських містечок регулярно спостерігають чудеса. Скажімо, в місті Канзас-Сті якийсь час бачили Таємного Санту з поліцією та ельфами. Він ходив бідними кварталами, впускав гроші, підбирав їх і протягував комусь — мовляв, загубили. Таким чином декілька десятків нужденних отримували подарунок, про який не могли і мріяти.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Вишницька Альона

Комментарии: 0Публикации: 3Регистрация: 12-05-2016
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля