Хто встановив табличку вулиці Яблунева

Хто встановив табличку вулиці Яблунева

Щоб знайти ямпільського вставновлювача табличок, «Дирижаблю» довелося порушити закон. Тричі.

Ви вже читали епопею про перейменування вулиці Рокосовського, яку Мінюст заборонив називати Яблуневою, бо… Яблунева в Ямполі вже існує. З’ясувавши, як влада міста умудрилася про це забути, ми заспокоїлися. Аж тут одна із читачок, Олеся Домбровська, пише, що бачила на Рокосовського вуличний вказівник з назвою… Яблунева.

«Дирижабль» знову втратив спокій і вирішив розшукати декомунізатора-ентузіаста та розказати, що вулиця знову змінила назву на Нову Яблуневу. Де приблизно він живе, підказали читачі. Але щоб добитися зустрічі, нам довелося тричі незаконно проникати у двір цього чоловіка та лишати візитівки.

Отже, славнозвісний вказівник встановив 73-річний Василь Мазур. Опікуватися ним він почав задовго до початку декомунізації, ще сім років тому:

— Якось мене запитали, де знайти вулицю Ватутіна. Потім побачив, що й мою рідну вулицю Рокосовського знайти важко. То вирішив поставити табличку. Знайшов удома металеву трубу, було трохи фарби, ну а малювати літери — то ж не проблема.

Це сталося 2009 року. Час йшов, залізо поржавіло. Нещодавно Василь вирішив перефарбувати табличку, саме тоді  й прочитав у газеті «Ямпільські вісті», що вулицю перейменували на Яблуневу.

Звістку про те, що влада наплутала, а Яблунева в місті уже існує, чоловік сприйняв з усмішкою.

О, і таке може бути.  Не догледіли, мабуть, але нічого страшного, у мене фарба є, можна переправити. Нові таблички малювати буду вже тоді, коли впевнюся, що з назвами все остаточно вирішили.

В міськраді кажуть, що Нова Яблунева тепер точно Нова Яблунева. Форс-мажорних змін не передбачається.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Олександра Форзун

Комментарии: 0Публикации: 59Регистрация: 26-11-2015
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля