У табір «Світанок» вже можна купувати путівки

У табір «Світанок» вже можна купувати путівки

Табір «Світанок», що в селі Петрашівка, почне працювати 25 червня. А закінчить 16 липня, якщо не набереться дітей на другий заїзд. Його директор, Микола Такул, майже впевнений, що так і станеться. Мовляв, ціна 2800 гривень зависока для більшості батьків, буде добре, якщо куплять хоча б сотню путівок.

Табір може працювати і півроку, якщо будуть діти, каже він. Але мало хто на сьогоднішній день заплатить за відпочинок 2800 гривень. Розумієте, раніше вартість путівки компенсували: соцстрах давав 890 гривен, частину проплачували організації, профспілки. Батьки платили тільки 300 гривень. Але такого більше нема.

Микола Такул запевняє, що вартість путівки здешевлювали як могли. Спершу вона мала коштувати три тисячі — це більше, ніж середня зарплата в Ямполі.

Іноді частину вартості все ж беруть на себе організації, в яких працюють батьки. Приміром, підприємець Микола Пивовар вже не перший рік повністю оплачує відпочинок для кількох дітей своїх працівників. А ось з бюджету цього року виділять лише на оздоровлення 10 сиріт. Іншим про можливі знижки варто поцікавитись у відділі молоді та спорту райадміністрації, який і буде реалізовувати путівки.

Купувати путівки можна вже зараз. Телефон відомства (04-336) 2-11-50.

Максимально «Світанок» розрахований на 150 дітей. Зміна триватиме 21 день, тобто три тижні.

У нас заплановано багато поїздок. Діти самостійно будуть обирати, куди їм поїхати. Пропонуються тури до Вінниці, Умані, Буші, екскурсії на катері по Дністру. 

Годуватимуть дітей п’ять раз на день. Обіцяють багато зелені, свіжих овочів та фруктів. Вожатими будуть студенти з вінницьких педуніверситету та училищ — вінницького і барського. Для них це буде літньою практикою. Годуватимуть їх безкоштовно, а ще вони отримають грошову премію. Скільки, точно поки не відомо. У минулих роках платили по 350 гривень за зміну.

Крім вожатих роботу табору будуть підтримувати ще біля двох десятків людей. Дві зміни кухарів готуватимуть їжу. Працюватиме прибиральниця, завгосп, кочегар (він же сантехнік), електрик, водій, різноробочі.

При таборі постійно буде знаходитись лікар та медсестра, а ще — старший вихователь-методист.

«Світанок» готовий приймати дітей з сусідніх Томашпільського, Чернівецького, Могилів-Подільського та Мурованокуриловецького районів — у жодному з них власних таборів немає. Керівництво ямпільського вже телефонувало в місцеві адміністрації, тепер чекають відповіді.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
Знайти схожі статті:, , , ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля