Передплачуйте Дирижабль!

В 2014-му ямпільські підлітки вирішили розворушити місто і вигадали Дирижабль — збирали активних містян, влаштовували заходи, писали про все це у блозі.

Через рік до них приєдналися дорослі журналісти з Києва, Львова і Вінниці. Запустили сайт і газету Дирижабль. Їм захотілося довести, що районне видання може бути незалежним, якісним та провокувати позитивні зміни у місті.

Ми продовжуємо працювати усі разом, робити корисне для Ямполя та розвивати проект. Ви можете підтримати нас, передплативши газету. Ці кошти потрібні, аби утримувати сайт, видавати газету та прововдити у місті заходи.

Повернутися на сайт

1 мiсяць — 25 грн
3 мiсяцi — 75 грн
6 мiсяцiв — 150 грн
1 рiк — 300 грн

 • 1Інформація
 • 2Оплата
 • 3Готово!
 • Заповніть форму нижче

  На цю адресу ви будете отримувати газету "Дирижабль"

  • Оберіть зручний спосіб для оплати

   Сума до оплати 25 грн

   Карткою через інтернет

   Важливо: На сторінці оплати у полі «Коментар» обов’язково вкажіть своє прізвище та номер телефону, інакше ми не побачимо, від кого прийшли кошти і кому надсилати газету.

   Готівкою

   Ми звяжемося з вами для того, щоб вирішити як і коли провести оплату.

   Надіслати запит

   Оплатити квитанцією через банк

   Оплату можна здійснити квитанцією через банк, у кафе Бульвар (Ямпіль) або на Укрпошті — передплатний індекс 98109.

   Завантажити квитанцію


  • Дякуємо за підтримку «Дирижабля» і Ямполя!

   Вона дуже важлива для нас

   Тепер ми знаємо, кому і куди надсилати газету. Протягом 2-х робочих днів ми сконтактуємо з Вами для вирішення питання оплати.

  • Дякуємо за підтримку «Дирижабля» і Ямполя!

   Тепер ми знаємо, кому і куди надсилати газету. Вам лишилося передплатит газету “Дирижабль” квитанцією через банк, в кафе Бульвар (Ямпіль) або на Укрпошті — передплатний індекс 98109.

   Тепер ми знаємо, кому і куди надсилати газету. Протягом 2-х робочих днів ми сконтактуємо з Вами для вирішення питання оплати.