В які найстрашніші ситуації ви потрапляли?

Опитування

В які найстрашніші ситуації ви потрапляли?

Ямпільчани згадали про небезпечні історії, які їм доводилося пережити – про те, що їх дуже налякало чи й ставило під загрозу життя.

Богдан, 16 роківБогдан, 16 років

Влітку разом із другом впали з мопеда. Я не постраждав, а ось товариш травмувався. Від батька тоді отримав доброго прочухана. Після тієї історії винесли з другом гарний урок.

 

Розальдія, 66 роківРозальдія, 66 років

Колись в мій робочий кабінет залетіла кульова блискавка. Пам’ятаю, стояв сонячний день, йшов дощ, а вікно було відкрите. Блискавка кілька секунд кружляла кабінетом, а потім вилетіла у прочинені двері і вибухнула вже у коридорі. Ніхто тоді не постраждав.

Денис, 13 роківДенис, 13 років

Влітку минулого року на вулиці Комінтерній прямо  біля мене перевернулась автівка та впала у стічну яму. Часу на осмислення ситуації не було, бо відразу з іншими побіг рятувати людей, витягувати їх машини. На щастя, все обійшлося  ніхто не постраждав.

Antonina_opytuvannyАнтоніна, 52 роки

Якось на мою собачку Бєлку напав великий злий собака, то мусила боронити її від нього. Не побоялася злого пса, що міг  покусати не лише мого улюбленця, але й мене.

 

Lyudmyla_opytuvannyaЛюдмила, 58 років

Дякувати Богу, мене оминають нещастя, тому в жахливіші ситуації не потрапляю. Як кажуть люди, береженого  Бог береже. Тож бережіть себе і своїх рідних.

Автор публикации

не в сети 8 лет

Світлана Созанська

Комментарии: 0Публикации: 38Регистрация: 26-09-2015
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля