Скільки торговців-стихійників тепер платять місту

Скільки торговців-стихійників тепер платять місту

Ще на початку березня в Ямполі вирішили приборкати стихійний ринок, який в базарні дні займає усю територію центра міста. Уже уклали 235 договорів з торговцями, які зобов’язались сплачувати збір взамін на отримання легального місця.

 Нові договори ми оформлюємо кожного базарного дня, — говорить працівниця комунгоспу Леся Кукіль. — Коли десяток, коли більше.

Підприємці, для яких ринок — це постійний бізнес, платитимуть по 15 гривень за метр на місяць. Якщо будуть ставити машину в торгових рядах — ще 50 гривень. Підписуючи договір, вони закріплюють за собою конкретне місце. Люди, що торгують лиш час від часу, мають сплачувати по 10 гривень за метр у ті дні, коли вони виходять на базар.

Є пільгові тарифи — для продавців, які старші за 70 років. Вони платять 3 гривні за базар.

Але вони мають право стояти лише на відрізку тротуару від магазину «Школярик» до підвального магазину техніки.

Скільки грошей за місяць буде отримувати міський бюджет завдяки легалізації стихійного ринку, в мерії ще не кажуть. Суму за травень оприлюднять на початку червня. Надалі обіцяють викладати звіти на сайті міської ради, там же мають писати, на що витрачають гроші. Від початку планувалося, що вони підуть на благоустрій міста, зокрема — на ремонт тротуарної плитки в центрі.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля