Чотири головних рішення сесії міської ради

Чотири головних рішення сесії міської ради

15 листопада відбулася 11 сесія міської ради. На неї прийшло 17 депутатів із 26.

Сесія почалася не з традиційного гімну України, а з виступу депутата районної ради Василя Кізки. Він сказав, що в зону АТО відправляють 300 кілограмів вантажу. Але йому не вистачає 250 гривень, щоб купити плівку за 500. Про яку плівку йшлося, ніхто не зрозумів, але депутати вирішили скинутися грошима і швидко зібрали 900 гривень. Після цього сесія розпочалася. Ось її головні рішення.

Встановили нові тарифи на водовідведення та водопостачання. Вони підвищилися на 2,7 гривні за кубометр. Нині ми платимо 16 гривень (7 грн за водопостачання і 9 грн за водовідведення), а з 1 грудня тариф буде 18,7 гривні (8,7 грн за водопостачання і 10 грн за водовідведення). Про збитковість тарифів, що діяли досі, керівниця ямпільського водоканалу говорила ще влітку.

Міська рада, Сесія, Влада
Міська рада, Сесія, Влада
Міська рада, Сесія, Влада
Міська рада, Сесія, Влада
Міська рада, Сесія, Влада

 

Затвердили нову редакцію Статуту територіальної громади міста Ямполя — документа, який є чимось на кшталт конституції міста. Зміни у тексті технічні: записали, що Ямпільська рада не є прибутковою організацією, та внесли в документ перелік нових, декомунізованих назв вулиць. Головний пункт: термін дії повноважень депутатів міської ради подовжили на рік — з чотирьох до п’яти.

Дозволили «Ямпіль-комунгоспу» списати три авто. Йдеться про ЗАЗ-1102 «Таврія», ІЖ-2715 «Москвич» та вантажівку ГАЗ-5204. Комунальники запевняють, що ці авто знаходяться в неробочому стані і ними не користуються уже десять років.

Вирішили купити машину, що буде чистити тротуари Ямполя від снігу. Допомогти з придбанням такої техніки просить «Ямпіль-комунгосп». З міського бюджету виділили 22 тисячі гривень.

Фото Влада Савицького

Автор публикации

не в сети 1 год

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля