Що вирішили на сесії міської ради 14 вересня. Коротко

Що вирішили на сесії міської ради 14 вересня. Коротко

Депутати розглянули і прийняли рішення по 15 питаннях. Затвердили нові тарифи на вивезення твердих побутових відходів, прийняли програму відновлення дитячих майданчиків. А ще говорили про реконструкцію парку біля райадміністрації. Мер Ямполя Анатолій Юрченко сказав, що два мільйони гривень на це може допомогти взяти з держбюджету народний депутат Юрій Македон. За словами мера, спершу нардеп думав сприяти оновленню парку над Дністром, але зрештою вирішив, що вкладати гроші у благоустрій центру міста доцільніше.

Директор кінотеатру «Ювілейний» Людмила Кінзерська попросила депутатів виділити кошти на виготовлення нових склопакетів для кінотеатру. Частину грошей на це їй виділила районна рада, але потрібно більше. Після емоційного обговорення присутні зійшлися на тому, що питання підготують до голосування на наступній сесії .

Міськрада, Сесія
Міськрада, Сесія
Міськрада, Сесія
Міськрада, Сесія
Міськрада, Сесія
Міськрада, Сесія

 

Серед рішень, які міськрада прийняла 14 вересня, три найголовніших:

1. Підвищили тарифи на вивіз сміття. Раніше було дев’ять гривень у місяць з одного дорослого у домогосподарстві, тепер — 15.

2. Прийняли програму відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016-2020 роки. У її рамках уже в цьому році планують виділити 200 тисяч гривень на оновлення вуличних ігрових зон у першому і четвертому дитячому садочках. Наступного року таку ж суму витратять на реконструкцію майданчиків у третьому і шостому садочках. Після цього черга має дійти до шкіл.

3. Прийняли міську програму «Профілактика та лікування артеріальної гіпертензії». Звична для нас назва цієї хвороби — гіпертонія, тобто підвищений тиск. У місті на обліку стоїть 873 людини з цією недугою. Оцінили, що в місяць на ліки для них потрібно 15 200 гривень. З міського бюджету будуть компенсувати хворим 30% вартості медичних препаратів, але тільки вітчизняного виробництва. Уже в поточному році на це планують виділити з бюджету 45 тисяч гривень.

Фото Миколи Муковоза

Автор публикации

не в сети 2 года

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля