У музичної школи Ямполя з’явиться власний сайт

Ініціативи

У музичної школи Ямполя з’явиться власний сайт

За створення сайту взялася ямпільчанка Марина Ревуцька, яка нині живе в Одесі і працює дизайнером. Сайтом вона займається у вільний час і за власний кошт. Мотивація проста – допомогти школі, у якій і сама колись навчалася, та розрекламувати її серед містян.  

– Взимку приїхала до Ямполя у відпустку. Хотіла наспілкуватися з мамою, але вона постійно пропадала на репетиціях у музшколі, де викладає гру на фортепіано. Я була шокована, скільки часу і зусиль вона та інші вчителі вкладають у позашкільну роботу: організацію концертів, різних конкурсів. І все це – на добровільній основі, – згадує Марина.

Тоді у неї і народилася ідея створити сайт музичної школи. Він має розказувати про роботу викладачів, успіхи учнів, рекламувати їхні концерти і заходи.

– Стало прикро, що про старання дітей і вчителів мало хто знає. Немає ні реклами їхніх концертів, ні можливості почитати про них після проведення.

 

Над сайтом вона працює вже шість місяців, а запустити його планує до кінця року.

–  Важко було знайти гарний приклад сайту музичної школи… У процесі роботи я три чи чотири рази змінювала і дизайн, і структуру сайту.

Нині сайт майже готовий, лишилося наповнити його текстами – з цим Марині допомагає її мама, Наталія Ревуцька, яка й сама дуже загорілася ідеєю.

– Насправді, це наш спільний з мамою проект. Вона збирає інформацію і допомагає редагувати тексти, а я роблю все інше – працюю над дизайном, налаштовую сам сайт, готую ілюстрації.

Весною вона приїздила до Ямполя спеціально, аби сфотографувати школу, тих, хто там працює і вчиться, набрати матеріалу для публікацій. Це виявилося непростим завданням, бо викладачі майже не мали вільного часу.

– Ці люди викликають у мене захоплення. Вони тижнями готові лишатися після роботи на репетиції, але не вважають за потрібне розповісти про свою роботу. Думаю, це показник того, що людина по-справжньому захоплена своєю професією, що вона на своєму місці.

У викладачів відсутня потреба робити щось на показ, отримувати публічне визнання, їм важливий лиш робочий процес і результат, – ділиться спостереженнями Марина.

Пізніше Ольга Самойлюк, директор музичної школи, організувала дівчині зустріч зі всіма викладачами.

– Я пояснила, чому переслідую їх з фотоапаратом, що планую зробити і навіщо це потрібно.

І це спрацювало. До роботи підключились директор школи та викладачі Косіньська Тетяна і Гінковська Людмила. Тепер вони готують інформацію про свої заходи і творчі колективи – їх у Ямполі аж шість дитячих і чотири викладацьких, історію школи і умови навчання. А одна з учениць, Валерія Твердохліб, вже навіть написала перший текст про шкільний концерт.

 

– Сподіваюся, потім і інші діти зацікавляться проектом і почнуть нам допомагати. Також хотілося б викладати на сайт відео з концертів. Але поки немає можливості записувати якісне відео, яке б не спотворювало звук.  Можливо, звернуся за допомогою до ямпільського телеканалу.


Ольга Самойлюк,  директор музичної  школи ЯмполяОльга Самойлюк,  директор музичної  школи, викладач сольного співу

Я  дуже загорілася ідеєю створення сайту. Рада, що Марина налаштувала нас на роботу і переконала, що сайт потрібен. Діти, які у нас навчаються, дуже талановиті. Треба, аби про них почули не лише у місті, але й за його межами. Сайт з цим допоможе і, сподіваюся, зробить школу більш популярною серед жителів Ямполя. Бо багато хто навіть і не здогадується про наше існування.

Як буде виглядати сайт, я поки не знаю. Хотіла б, аби він був у світлих чи голубих тонах. І щоб на ньому було багато ілюстрацій і фотографій наших учнів і вчителів, бо ж музична школа – то сенс їхнього життя і праця.

Автор публикации

не в сети 8 лет

Світлана Созанська

Комментарии: 0Публикации: 38Регистрация: 26-09-2015
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля