5 гарячих вакансій в Польщі та Латвії для ямпільчан

5 гарячих вакансій в Польщі та Латвії для ямпільчан

Спільно з партнерами — вінницькою компанією Vin-vizaми відкриваємо рубрику гарячих вакансій за кордоном. Щочетверга публікуватимемо підбірку актуальних пропозицій роботи, на яку офіційно можуть влаштувати у Vin-viza. Вони допоможуть з відкриттям візи та збором документів. За консультаціями звертайтеся: 067-432-83-01 (Могилів-Подільський), 067-432-83-04 (Вінниця).

На фабрику по переробці курей в Польщі потрібні працівники. Можна без досвіду роботи. Вік — до 50 років. Без шкідливих звичок. Заробітна плата — 10 злотих за годину (66 гривень), робочий день 8-12 годин. Проживання безкоштовне.

На будівництво в Польщу потрібні каменярі. Можна без досвіду роботи. Заробітна плата 17-19 злотих за годину (113-126 гривень), робочий день 8-12 годин. Робочий одяг надають. Проживання безкоштовне.

На будівництво доріг в Латвію потрібні механізатори-універсали (бульдозеристи, екскаваторники, машиністи катка) та інженери-бригадири дорожніх робіт. Зарплата 900 євро (25,5 тисяч гривень). Туди ж потрібні водії самоскидів, заробітна плата — 750 євро (21,5 тисячі гривень). Проживання безкоштовне. Вимоги: відповідна освіта і досвід роботи.

— Робота старує 1 квітня, контракт підписується на півроку. Починати збирати документи на візу можна вже, — пояснює Жанна Гончарук, менеджер Vin-viza. — Знання іноземної не потрібне. Проживання у хостелі, у кімнаті на 4-6 осіб. Якщо вже на місці виникатимуть якісь питання, завжди можна звернутися до наших менеджерів.

Про досвід ямпільчан, які вже спробували працювати за кордоном, ми нещодавно писали.


Партнерські матеріали — це тексти, які ми публікуємо як рекламу. Ви теж можете замовити такий текст, дзвоніть у редакцію: (096)118-10-61.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
Знайти схожі статті:, , ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля