«Дирижабль» допоміг ремонтувати дитячий табір. Фоторепортаж

«Дирижабль» допоміг ремонтувати дитячий табір. Фоторепортаж

12-річна Лєра Павлова цього року буде відпочивати у «Світанку», але у табір вона приїхала ще за два тижні до його відкриття. Разом з нею — ще десятеро волонтерів з команди «Дирижабля» і кілька просто небайдужих містян: студент, два випускники, сім школярів та батько однієї з дівчат. Взявши в руки пензлі і шпателі, вони почистили та розфарбували старі гойдалки, лавки та скульпутури.

Допомогти з ремонтом попросив директор табору Микола Такул. Він дав інструменти, фарбу та повну свободу творчості.

Лєра Павлова зайнялася головою клоуна, яка стояла у траві, нагадуючи декорацію з фільму жахів. Раніше вона прикрашала бювет, потім її забрали подалі від очей.

 

— Уяви, вночі йти до туалету і побачити таке, — жартували діти.

Пусті очі клоуна та його темне, вкрите старою потрісканою фарбою обличчя, завдяки Лєрі поступово набувало нового вигляду. Тепер ця скульптура не лякатиме дітей.

Тим часом директор табору спробував полагодити гіпсового хлопчика. Колись це був піонер із червоною хусточкою на шиї, яку тепер фарбують синьо-жовтим. Рука скульптури майже відпала і Микола Такул зміцнив її гіпсом. Але взяв забагато матеріалу, тому кінцівка вийшла непропорційно товстою. 

 

Чимало часу пішло на те, щоб відчистити шпателем старі покриття. Потім вже гойдалки, гірки, альтанка заблищали свіжими барвами. Полакували дерев’яний млин, пофарбували лавки.

— Сестра запропонувала поїхати і я погодилася, — пояснює свій приїзд до табору школярка  Руслана Балабух. — Вдома нема що робити, а тут ми користь приносимо. Приємно ж, що приїдуть діти, а тут так гарно.

 

Цього року майже весь ремонт у «Світанку» зробили волонтери. Микола Такул розповів, що з районного бюджету на приведення табору до ладу виділили 50 тисяч гривень. Цієї суми вистачило лише на матеріали та оновлення системи водопостачання.

Добровільною робочою силою виступили люди з різних організацій, серед яких районний відділ культури, пенсійний фонд, підприємство «Феодосія-Агро», центр допомоги одиноким пристарілим. Приїжджали зі шкіл Ямполя, Михайлівки та Мировнівки. Будиночки у таборі вже готові приймати дітей. Але роботи ще вистачає — приміром, потрібно встановити каркасний басейн, придбаний за кошти Ради сільгоспвиробників.

 

Через дощі та затримку з ремонтом «Світанку» довелося перенести на тиждень дату заселення першої зміни — діти приїдуть 1 липня. Саме тоді Лєра Павлова повернеться у табір, щоб провести там 21 день. Її мати працює медсестрою і придбала путівку за 350 гривень.

 

Команда «Диражабля», що ремонтувала табір:

Ярослав Оденюк
Діана Вишнева
Сашко Шпотак
Нікіта Солунін
Леся Швець
Роман Рочняк
Лєра Павлова
Єва Кісельова
Валентин Главацький
Геннадій Барбаш
Руслана Балабух 

Під’їхали на велосипедах і допомогли
Владислав Гречанюк
Денис Бакланов
Михайло Антонюк 

 

Автор публикации

не в сети 1 год

Вишнева Діана

Комментарии: 0Публикации: 57Регистрация: 12-05-2016
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля