Біля фонтану з’явиться інсталяція «Я люблю Ямпіль» (виправлено)

Біля фонтану з’явиться інсталяція «Я люблю Ямпіль» (виправлено)

У газеті «Дирижабль»  за 17 червня вийшла новина про ремонт фонтану. Там сказано, що фонтан торік не працював через малопотужний насос. Дякуємо Олександру Кульбабі за виправлення — насправді, проблема була у тому, що насос занадто потужним, а старі труби не витримували того потоку води, що він давав.

Мерія взялася за реконструкцію ямпільського фонтану, обіцяють завершити до кінця червня.

Його ремонт є одним із пунктів плану соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік. Фонтан туди внесли, бо ямпільчани часто скаржилися на те, що він не працює.  

— Торік ми замінили насос, але він виявився занадто потужним. Старі труби не витримували такого потоку води, — розповідає екс-мер Ямполя Олександр Кульбаба. — Тому вмикали фонтан переважно в п’ятницю і на вихідні, коли у центрі багато людей, грають весілля. Правда, його доводилося щогодини зупиняти, аби дати воді, яку накачали, стекти. 

Цього року мерія замовила обстеження споруди. Експертиза виявила місця, через які витікає вода. Нині прогнилі металеві труби вже замінили, у деяких пошкоджені місця заварили. Каміння, яким раніше було встелене дно, вивезли. Зараз бетонують дно. 

Фонтан, Ремонт, Ямпіль
Фонтан, Ремонт, Ямпіль
Фонтан, Ремонт, Ямпіль
Фонтан, Ремонт, Ямпіль
Фонтан, Ремонт, Ямпіль

 

Конкретної дати відкриття оновленого фонтану міський голова Анатолій Юрченко не називає. Каже, що хотів би, аби роботи завершилися до 28 червня, Дня Конституції України. Нарікає на дощі: через них ремонтні роботи вимушено припинилися на цілий тиждень.

— Дно бетонуватимуть ще кілька днів, уже завезена плитка, якою його викладуть. Окрім того, біля оновленого фонтану встановимо нові ліхтарі, а ще— інсталяцію з написом «Я люблю Ямпіль».

На питання, чи буде після ремонту фонтан працювати кожен день, мер відповів розпливчасто.

— Якщо людям потрібно, то фонтан працюватиме щодня.

Скільки грошей витратять на приведення до ладу фонтану і прилеглої території, мер не сказав. Але пообіцяв, що після ремонту оприлюднить акт виконаних робіт із загальною сумою.

Автор публикации

не в сети 8 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля