5 порад для дозвілля від Надійки Гербіш

Раджу

5 порад для дозвілля від Надійки Гербіш

Radzhu-Gerbish-photoВи мали чути про цю письменницю зі Збаража принаймні у двох випадках: або ви любите прості добрі історії, або ж захоплюєтесь біографіями політиків чи бізнесменів. У першому випадку — тому що серія книжок Гербіш «Теплі історії до кави» та «Теплі історії до шоколаду» стали в Україні бестселерами. А ще жінка переклала українською мемуари Джорджа Буша й біографію Стіва Джобса. Цієї суботи в Надійки напевно добрий настрій: у неї сьогодні день народження. Хай частина цього настрою через поради письменниці передасться й вам.

Країна: Польща

Вона близька й доступна, її мова зрозуміла більшості українців, і тут є, що подивитись. До того ж, більшість великих музеїв Польщі недавно відкрили двері для туристів, зробивши виставки безкоштовними. Дістатися туди з України недевше, ніж у більшість інших країн світу. У грудні-січні квитки на літак в обидва кінці обійдуться в 2-2,5 тисячі гривень, а автобус з Вінниці до Варшави чи Кракова — 450-600 гривень

Книжка: «Ще одна молитва» Яна Твардовського в перекладі Дзвінки Матіяш

Не лише тому, що отець Ян — поляк, а я вже почала тему Польщі. А тому, що це збірка надзвичайно простих, глибоких, проникливих і ніжних текстів. Про Бога, про нас самих, про те, що ми завжди відчуваємо, але здебільшого замовчуємо. Деякі його вірші можна є тут.

Radzhu-Gerbish-Burmaka

Музика: «Із янголом на плечі» Марії Бурмаки

Тому що скоро Різдво. І всю увагу в цей передріздвяний час хочеться зосередити на тому, хто заради нас зробив так багато.

Послухати альбом можна на сайті співачки. 

 

Їжа: Гарбузовий пиріг
Зараз саме час шукати кольорів, грітися запахами, турбуватись про інших і випікати радість.

Розвага: водні розмальовки
Просто береш пензлик, занурюєш у воду й малюєш по сторінках, які — магія! — стають кольоровими. Чудова розвага і для дітей, і для дорослих. Коштують недорого: 17-20 гривень в інтернет-магазинах, і є різні — щоб вивчати з дітьми алфавіт і англійські слова, назви тварин, рослин чи фруктів.

Автор публикации

не в сети 1 год

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:, , ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля