На що скаржаться в міську раду

На що скаржаться в міську раду

Торік ямпільчани подали до міської ради 676 звернень. Близько сотні з них стосувалися матеріальної допомоги: 63 рази її просили сім’ї учасників АТО, 21 – інші містяни.

З чим ще звертаються люди? Про це нам розповіли в загальному відділі міськради. Саме там фіксують все, чого від міста хочуть його жителі.

Кажуть, часто скаржаться на освітлення, дороги, буває, сусід на сусіда. Коли не можуть поділити межі ділянок, то теж просять комісію з міськради допомогти. Найменше звернень весною, коли люди зайняті городами, а найбільше – зимою і в період сильних дощів, бо на деяких вулицях є проблеми з водовідведенням: вода заливає тротуари і не має, куди стекти.

Пам’ятаєте, нещодавно Галина Ткач, заступниця міського голови, розповідала, що план розвитку міста щороку укладають, зокрема, й на основі тих скарг та звернень, які приносять люди. Тому не замовчуйте проблеми, звертайтеся з ними до депутатів ваших вулиць або напряму в міськраду. А «Дирижаблю» повідомляйте про випадки, коли вам відмовили, проігнорували або не допомогли – ми обов’язково з’ясуємо, чому так сталося й чи є для цього законні підстави.

Автор публикации

не в сети 2 года

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля