Ямпільчани пропонують нові назви вулиць (завершено)

Декомунізація

Ямпільчани пропонують нові назви вулиць (завершено)

У Ямполі почався процес декомунізації — вулиці з радянськими назвами мають бути перейменовані. Як саме вони називатимуться, залежить від жителів міста. Тож не будьте байдужими і долучайтеся до процесу. Свої варіанти можна пропонувати до 15 грудня.

«Дирижабль» підготував таблицю, в яку можна вписувати ідеї для перейменування вулиць. Редагувати її може будь-який читач прямо на сайті, і в режимі реального часу бачити те, що вписують у таблицю інші ямпільчани.

Як користуватися таблицею? Шукайте у ній назву потрібної вулиці — усі вони розміщенні в алфавітному порядку, вписуйте у колонку поряд з нею власний варіант назви (для цього двічі клікніть по клітинці, в якій хочете писати).

Будь ласка, не видаляйте ідеї інших читачів. Все одно наша редакція бачить правки, що вносяться у таблицю, і повертає назад усі випадково чи зумисне видалені назви.

Усі ідеї «Дирижабль» передасть до міської ради.

Також читайте наш репортаж про те, як комісія при мерії вигадувала назви для вулиць, що думають про перейменування жителі цих вулиць, і як радить їх називати київський історик. А тут можна проглянути мапу, на які нанесено усі вулиці, назви яких будуть змінені.

Автор публикации

не в сети 1 год

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля