Водоканал повернув борг. На свердловини знову подали струм

Водоканал повернув борг. На свердловини знову подали струм

Ямпільський водоканал повернув більшу частину боргу за електрику, на відключені свердловини подали струм. Небезпека того, що місто залишиться без води відпала.

Хоча ще сьогодні зранку, 22 червня, п’ять свердловин з восьми стояли без електрики. Більшість містян цього не відчули, адже три основних продовжували працювати. Одну з них могли відключити сьогодні — тоді без води залишилась би приблизно третина міста.

— Я навіть думати про це не хочу, — говорила директор водоканалу Олена Кіловата, коментуючи можливість такого сценарію і запевняючи, що цього не станеться.

Після того, як водоканал перерахував більше 100 тисяч гривень «Вінницяобленерго», свердловини почали підключати назад. Тож сьогодні до вечора вода має з’явитися і на вулиці Дачній та частині Виноградної. Тут знаходиться близько 20 будинків і їх мешканці єдині з ямпільчан, хто постраждав через борг комунального підприємства. Вони сиділи без води близько п’яти днів.

Щоб уникнути повторення таких ситуацій у водоканалі планують підвищувати тарифи. Зараз у Ямполі платять сім гривень за кубометр води і дев’ять гривень — за кубометр стоків. При таких цінах водоканал має 48 копійок збитків на кожному реалізованому кубометрі. Уже наприкінці літа чи початку осені розцінки зростуть. Але як сильно, Олена Кіловата сказати не готова.

Автор публикации

не в сети 2 года

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля