Опитування: яких послуг бракує в Ямполі

Опитування: яких послуг бракує в Ямполі

«Дирижабль» поцікавився у ямпільчан на вулицях, чого бракує у нашому місті. Які магазини, розваги чи місця для відпочинку зробили б Ямпіль зручнішим і приємнішим для життя.


vozna

Ірина Возна, 27 років, продавець

— Магазинів у Ямполі вдосталь — на будь-який смак і гаманець. Мене більше хвилює питання дозвілля малечі, адже я маю п’ятирічного сина. Ігрових майданчиків чи інших місць, де можна було б погуляти з дітьми, у місті не вистачає. Що ж стосується дорослих, то в райцентрі працює багато людей з навколишніх сіл, а дістатися до місця роботи часом буває важко. Тому необхідно налагодити регулярне транспортне сполучення.


yasenenko

Сергій Ясененко, 26 років, охоронець

— Я б підтримав ідею створення у місті мережі закладів швидкої їжі. Така практика поширена в інших містах України: наприклад, у сусідньому Могилеві-Подільському в магазинах у присутності  покупців випікають пиріжки чи піцу. Це швидко, смачно та відносно недорого. Хоча мені й подобається домашня їжа, але на перекус в обідню пору подібна випічка цілком може підійти. За обід я готовий викласти від 50 до 70 гривень.


13295118_1339137612779666_584600694_nМаксим Дерен, 23 роки, електрик

— У місті немає спеціалізованих музичних магазинів. Я граю на гітарі, і був би радий, якби з’явився заклад, де можна було б купити інструменти і деталі до них, а при потребі й відремонтувати інструмент. Не завадило б також організувати курси для власників моторолерів і мопедів. Цих транспортних засобів на вулицях багато, але водії не завжди дотримуються правил дорожнього руху. За кермо нерідко сідають неповнолітні.


siforova

Галина Сіфорова, 45 років, вчителька

— Зараз діти здають ЗНО, і до тестування готуються самостійно. Дехто з них користується платною допомогою репетиторів. Чудовою ідеєю було б створення у Ямполі освітнього осередку, де дітям надавали б якісну безкоштовну допомогу для здачі ЗНО. Це може бути просто кімнатка зі зручними стільцями та книгами, з доступом до інтернету, де вчителі, студенти та випускники могли б у неформальній атмосфері вивчати матеріал.


markovych

Сергій Маркович, 40 років, торговий агент

— У Ямполі не вистачає ріелторських послуг. Оголошень про продаж будинків у селах та квартир у містах вистачає. Проте багато хто шукає житло для тимчасового проживання. Часто люди просто не знають, хто, де і за скільки здає житло. Створити невеличку ріелторську компанію, яка б займалася такими послугами, нескладно. Потрібно вивчити ринок, створити свою базу — і допомагати людям знаходити підходящу квартиру.


gutsal

Анастасія Гуцал, 25 років, юрист

— Мрію про створення в Ямполі міні-аквапарку, де дітки могли б і здоров’я своє покращити, і погратися. Я чула, що колись у місті був цілий басейн, але зараз такого закладу, на превеликий жаль, у нас немає. Я б із радістю записала туди свого сина, якому зараз лише два роки і три місяці. Готова витрачати на заняття до 300 гривень на місяць. Головне, аби дитина отримувала позитивні емоції і користь для здоров’я.

Автор публикации

не в сети 8 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
Знайти схожі статті:, , ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля