Біля Ямполя відкрили полігон, де готуватимуть до війська дітей

Біля Ямполя відкрили полігон, де готуватимуть до війська дітей

За 5 кілометрів від Ямполя в селі Пороги відкрили військовий полігон для підлітків. Побудував його Федір Водянюк, засновник патріотичного клубу «Форпост». Каже, що на все пішло близько 100 тисяч гривень. З грошима допомогли його друзі-підприємці.

На полігоні є тактична смуга перешкод з викопаними ровами, траншеями і колючим дротом. «Зробили тут підземні коридори, навісні переправи та навіть тир, де можна постріляти із пневматичних гвинтівок. Розраховано це все на проведення уроків допризовної підготовки у школі. А ще для занять самого клубу «Форпост».

Ось, що говорив «Дирижаблю» раніше його засновник Федір Водянюк:

— Викладаючи у школах захист вітчизни, добре бачу проблеми військової підготовки молоді. Очевидно, така ситуація не лише в Ямполі. Тому вирішив, що треба створювати умови для якісної підготовки юнаків до служби у Збройних силах. Та й підрозділам територіальної оборони й громадським організаціям така підготовка не завадила б. Через це створив громадську організацію «Військово-патріотичний клуб „Форпост“» (назва розшифровується як «формування патріотичної особистості»). Її силами, за підтримки друзів: офіцерів-однокашників, фермерів, підприємців, працівників освіти, почав будувати в селі Пороги тактичної смуги перешкод. Це один з елементів майбутнього військово-спортивного комплексу. Передбачаються заняття з тактичної, вогневої, парашутно-десантної, стройової, гірсько-штурмової, інженерної підготовки, військової топографії та рукопашного бою.

Клуб «Форпост» поділений на підрозділи. Тут можна напрацьовувати навички рятувальників, десантників, прикордонників чи зв’язківців. Записатись у клуб може будь-який старшокласник. Ось телефон, по якому розкажуть детальніше —096-714-28-44.

Відкривали полігон у Порогах 26 квітня. На церемонію прийшло багато людей. Були ветерани АТО. Приїхав голова вінницької облради Анатолій Олійник.

На тих, хто прийшов на відкриття, чекав майстер-клас від вихованців клубу. Вони голими руками били шифер та цеглу, показували, як треба надавати першу медичну допомогу.

Але найбільше уваги звертав на себе планер «Янтар-41». Його привезли машиною з Вінниці інструктори авіаційного клубу. В Порогах вони зробили показовий політ. Коли планер посадили на футбольне поле поряд із полігоном, його обступили дітлахи. Роздивлялись все уважно, фотографували на телефони, зазирали у кабіну.

 

Автор публикации

не в сети 2 года

Влад Савицький

Комментарии: 0Публикации: 9Регистрация: 25-02-2016
Знайти схожі статті:, , ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля