Sean Davis Jersey Результати реформи у Ямполі: створили одне ОСББ | Дирижабль – інтернет-видання про Ямпіль

Результати реформи у Ямполі: створили одне ОСББ

Результати реформи у Ямполі: створили одне ОСББ

В Україні 1 липня закінчилася реформа житлово-комунального господарства. Її метою було передати щонайбільше будинків на утримання самим мешканцям. Люди мали б створити ОСББ, тобто об’єднання власників багатоквартирних будинків, самостійно встановлювати суму квартплати й розпоряджатися отриманими коштами.

У Ямполі лише мешканці одного двоповерхового будинку на вулиці Соборній, 31 вирішили створити ОСББ і стати незалежними від комунальних служб. Це друге ОСББ у місті. Перше існує вже сім років — його створили мешканці будинку на вулиці Соборній, 124. У мешканців взагалі немає такого поняття як квартплата. Складаються грошима лише тоді, коли виникає потреба щось полагодити.

ОСББ, Ямпіль
ОСББ, Ямпіль
ОСББ, Ямпіль
ОСББ, Ямпіль
ОСББ, Ямпіль

 

У мерії запевняють, що проводили збори мешканців багатоповерхових будинків і розповідали про всі переваги ОСББ. Втім, люди не зацікавилися, тому їхніми будинками буде керувати управитель, якого призначить місто, а обслуговувати — КП «Ямпіль-комунгосп». До речі, там збираються підвищувати квартплату. Наскільки і коли, не уточнюють.

Загалом в Україні в ході реформи створили 3 868 ОСББ. У Вінниці, приміром, станом на 1 липня нових об’єднань співвласників зареєстрували 60, загалом же їх у місті близько 400 — це 20% усього житлового фонду.

 

Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Увійти

Реєстрація

Generation password

 Daryl Worley Womens Jersey